Sofra Kosovare

Hope

◕‿◕
Si thee? Tu bllokua mp? Pse kush te shkrun ty aq???!!!
Sa hyra mi prit se mu paska blloku pm😂😂

po pse merzitesh kot ti🤔ti e din kur jep shqiptari besen nuk e then😝❤️

Booo me tha Famirja sot, si e tradheton ate burri... e ka vite qe e ben, e ajo besoj se do ndryshoj e beri e kalamanin e 3 me te, ne nje moment pajtimi....
Por ce do qe trimi kishte nje te dashur, ku beson ti??? Ne Ks!
E vjehrri e vjehrra e dinin, e tere fisi e dinte... vetem vellaj Fatmires JO se e mbyste me pak fjale.... keshtu qe une i keshillova Fatmires ti japi duarte trimit e ti thot dhe vellajt per mbrekullite qe ben burri saj :lol: :lol::lol::lol::lol:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Si thee? Tu bllokua mp? Pse kush te shkrun ty aq???!!!


Booo me tha Famirja sot, si e tradheton ate burri... e ka vite qe e ben, e ajo besoj se do ndryshoj e beri e kalamanin e 3 me te, ne nje moment pajtimi....
Por ce do qe trimi kishte nje te dashur, ku beson ti??? Ne Ks!
E vjehrri e vjehrra e dinin, e tere fisi e dinte... vetem vellaj Fatmires JO se e mbyste me pak fjale.... keshtu qe une i keshillova Fatmires ti japi duarte trimit e ti thot dhe vellajt per mbrekullite qe ben burri saj :lol: :lol::lol::lol::lol:
Po ti vetem me njerz nga kosova ke pun moj🤔😳😳
Po tani mi shoqe burri eshte per 7gra😝
Mos shiko iliazin se kishim fatin ne me te se u ndal me dy.😂😂
 

Hope

◕‿◕
Po ti vetem me njerz nga kosova ke pun moj🤔😳😳
Po tani mi shoqe burri eshte per 7gra😝
Mos shiko iliazin se kishim fatin ne me te se u ndal me dy.😂😂
Booo se di si me bien mua ne pjese tere nga Ks, e biles me thone tere historine e fisit :p

Illazi eshte alamet burre, na rreh Ai lart po e folem keq!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Booo se di si me bien mua ne pjese tere nga Ks, e biles me thone tere historine e fisit :p

Illazi eshte alamet burre, na rreh Ai lart po e folem keq!
Ky eshte fat moj 😂shiko ne pun ke njerz nga kosova .ne virtualitet mu😝ne shtepi prap mua bashke me iliazin. Ky eshte fat qe te ka trokit ty ne dere😝😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po si te jap dashuri per njerez te panjohur?:eek:
Po ti ate pun ke pra..cdo here ti ndegjosh hallet e tjerve..po nga shqiperia nuk ka aty fare,apo si eshte puna🤔
Pastaj ata shohi me siguri se ti je e gatshme ti degjosh.se je e mir e but e urt😡😂
 

Hope

◕‿◕
Po ti ate pun ke pra..cdo here ti ndegjosh hallet e tjerve..po nga shqiperia nuk ka aty fare,apo si eshte puna🤔
Pastaj ata shohi me siguri se ti je e gatshme ti degjosh.se je e mir e but e urt😡😂
Ah shume e bute jam, ka dhe shqiptar por me te eger se Ks, nuk me thone tere hallet e fisit :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ah shume e bute jam, ka dhe shqiptar por me te eger se Ks, nuk me thone tere hallet e fisit :p
Po ti besojn moj.ku eshte e keqja😪 njerz me halle jemi ne kendej kufirit😒
Po ti thuaj moj nuk jam shqiptare veq te ndihesh rehat😪
 

Hope

◕‿◕
Po ti besojn moj.ku eshte e keqja😪 njerz me halle jemi ne kendej kufirit😒
Po ti thuaj moj nuk jam shqiptare veq te ndihesh rehat😪
Po Fatmirja sme foli shqip, as e kuptoj qe flas shqip... thjesht surrati im i dha besim te me thot hallet e veta.
Ps: sme pengon te flas shqip e me njerzit nga Ks kur skuptoj fjale i them qe se kuptova e ma shpjegojne me.fjale te tjera, por ne pergjithsi merem vesh pa problem :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po Fatmirja sme foli shqip, as e kuptoj qe flas shqip... thjesht surrati im i dha besim te me thot hallet e veta.
Ps: sme pengon te flas shqip e me njerzit nga Ks kur skuptoj fjale i them qe se kuptova e ma shpjegojne me.fjale te tjera, por ne pergjithsi merem vesh pa problem :)
Sinqerisht kjo dhe mu me besdis.kshtu jan gjith ne ks.
Kosova eshte e vogel ,beso ndodh se takon dike per heren e pare pa kalu 2minuta menjher te lidhe me dike..e njhe kte person?uu po moj gruja dajes e ka qiken e motres afer shpis tyre😂
Un kur dal me nene. I them!kujdes mos fol me cdo grua se takojm ne dyqan apo diku tjeter..po ska shanc 😂
Me thot mu.vet me tha;nga je oj shoqe😂😂
 

Hope

◕‿◕
Sinqerisht kjo dhe mu me besdis.kshtu jan gjith ne ks.
Kosova eshte e vogel ,beso ndodh se takon dike per heren e pare pa kalu 2minuta menjher te lidhe me dike..e njhe kte person?uu po moj gruja dajes e ka qiken e motres afer shpis tyre😂
Un kur dal me nene. I them!kujdes mos fol me cdo grua se takojm ne dyqan apo diku tjeter..po ska shanc 😂
Me thot mu.vet me tha;nga je oj shoqe😂😂
Hahahah po mua me bente shume pershtypje ne fillim se me pyesnin e njeh filanin a filanen se punon ketu ose ka ardhur qe se di ca viti....
Shiko sa kohe njerzit sjane te nisur me mendim te keq, ska gje le te bejne konversacion se su be nami:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hahahah po mua me bente shume pershtypje ne fillim se me pyesnin e njeh filanin a filanen se punon ketu ose ka ardhur qe se di ca viti....
Shiko sa kohe njerzit sjane te nisur me mendim te keq, ska gje le te bejne konversacion se su be nami:)
Popo duan menjhere add e gjith shqiptarve😂
Jo moj keq i bejm vetes ne shqiptaret ,se kta duan afersi😂

pastaj kur shofin ty alamet vajze,nrm duan te din me shum😉
Ahh sa mir te ishe nuse kosove😝
 
Top