Sofra Kosovare

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Beso se cdo here 4.2 kam sheqerin🤔mbase konsumohem se jap shum embelsi nga vetja😝😝

A din qysh ja ke bo qitash :p?

Si ajo forja:

Sa sheqera ja qet kafes?
Asnjo skam nevoje, se sheqer jam vet :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
A din qysh ja ke bo qitash :p?

Si ajo forja:

Sa sheqera ja qet kafes?
Asnjo skam nevoje, se sheqer jam vet :p
Serjo kam sheqerin ult se di pse..
Ama kafes nje luge te mesme sheqer nje lug te cajt se them ne kafe..dhe ato rrall se nuk i kam qef..e caj dy lug 😝prap sheqerin ult🤔

Harrova te them pse nuk erdhe per bajram🤔5torte i kam bere🤔nje jav patem bajram ne nga musafiret🤯😡
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Serjo kam sheqerin ult se di pse..
Ama kafes nje luge te mesme sheqer nje lug te cajt se them ne kafe..dhe ato rrall se nuk i kam qef..e caj dy lug 😝prap sheqerin ult🤔

Harrova te them pse nuk erdhe per bajram🤔5torte i kam bere🤔nje jav patem bajram ne nga musafiret🤯😡

Une kurre se mati as shtypjen as sheqerin as sen hiq. Per ata jam ma i qete se nuk bohem vesves.

Jaa kam bo edhe une per bajram goxha,ama si kam postu :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Une kurre se mati as shtypjen as sheqerin as sen hiq. Per ata jam ma i qete se nuk bohem vesves.

Jaa kam bo edhe une per bajram goxha,ama si kam postu :p
Po meqe me duhet per nene hajt ni udhe e dy pun🤣
Jo nuk behem merak,ama ne ramazan ngajher jam ndi e lodhur thash mbase sheqeri pertoke😝
Ti mbAj ket pesh se super je..un ne ramazan bera 67kg🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po meqe me duhet per nene hajt ni udhe e dy pun🤣
Jo nuk behem merak,ama ne ramazan ngajher jam ndi e lodhur thash mbase sheqeri pertoke😝
Ti mbAj ket pesh se super je..un ne ramazan bera 67kg🤣

Jo taman qenke dhe ti, veq nese e ke problem tulin nbark, se aty e kan fokusin femrat shume :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po jo mo se per model nuk po shkoj😜
Jo per gjatsin se kam kam kile shum🤯

Se di kush ta ka shti kete ves, por per kg qe ke, je tamam, mendimi im :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jojo po hajt mo problem i vogel🤪
Ndonje 3ka lagjja juaj🤔

Po, pune e re, orari i ri, tonat kapak...

Rash me flejt niher, mvjen mire qe u lexum, naten Arfe ^_^
 
Top