Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ghost

Anëtar i Nderuar
Halo njerz t`rajonit tem :p
 
:ciaoo: njerez a jeni mire....qysh ju kam sot :)
 

*Linda*

Lost out in the desert
Mroma deliza:) iher mir se t'gjeta!
Dhe une qebesa qeta kesh te pyt, a ka njeri ketej a vetem ne dyja?:p
si ja kalove ti dush?
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
:ciaoo: njerez a jeni mire....qysh ju kam sot :)

Oj diliz qysh je allahile ti :p e pa qe nuk ma ka kthy kerkush pergjigjen :$

Trully a je ti mi qysh je

Linda E mirpritur nga un dhe te gjith ne sofren Kosovare ;)
 
bukur...bukur...ti si je :puthdore:
Edhe une mire valla.....pak ma heret erdha ne shpi e drejt ne forum ahhaha qysh tkam ty :kiss

Mroma deliza:) iher mir se t'gjeta!
Dhe une qebesa qeta kesh te pyt, a ka njeri ketej a vetem ne dyja?:p
si ja kalove ti dush?

Mire se erdhe lindushe ose qysh i tham vajzes axhes lindurie :D
hahahah ani qe jena gjina femrore :D une, ti edhe trulli - a ka ma mire :p
Une mire valla qe sa erdha e meniher ni xhiro kendej nga forumi. Ty qysh tkam? :kiss
 
Oj diliz qysh je allahile ti :p e pa qe nuk ma ka kthy kerkush pergjigjen :$

Trully a je ti mi qysh je

Linda E mirpritur nga un dhe te gjith ne sofren Kosovare ;)

hahahah qe qe erdhem na qikat...bukuria e botes LOL LOL mundesh me qene i lumtur LOL A je mire ti?
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
hahahah qe qe erdhem na qikat...bukuria e botes LOL LOL mundesh me qene i lumtur LOL A je mire ti?

Un super si gjitth Bash bukuria e botes valla :p ksi se kesh tu harru t`fala t`ka bo profesori i histories profesoresha e Anglishtes edhe profesoresha e Biologjies

Kryet ma kan qa amon sen rrisha hiq po veq per mi marr selomet kom nejt :p hahaha
 

*Linda*

Lost out in the desert
Linda E mirpritur nga un dhe te gjith ne sofren Kosovare ;)

:) ah tu rrit ndera!
qysh je kan iher?


Mire se erdhe lindushe ose qysh i tham vajzes axhes lindurie :D
hahahah ani qe jena gjina femrore :D une, ti edhe trulli - a ka ma mire :p
Une mire valla qe sa erdha e meniher ni xhiro kendej nga forumi. Ty qysh tkam? :kiss

LOL ja paskam vjedh emrin dmth, hajt bre se si ngel hatri qikes:D
puu qysh ma paske ba me hile, une qetash sa heqa kryet prej librave vallai, dhe ti shko e ban xhiro a lum si ti:D
tash te vij e te shoh ihesh qa bahet qeknej ka sofra... dhe te praktikoj pak gjuhen:D se kam hy n'kurs intensiv:D jo kam me e msu kosovarshen po kam me shkri talentin:p
:kiss
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Flm Linda : Po mir mir kshtu si gjdoher i hareshem i gatshem per muhabet etc etc :D:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
hahah kete "etj etj "e paske modifiku, e paske italianizu krejt:p

ahhahaha i shof disa qe bejn etc ne vend te etj edhe me pelqeu me shum etc :p


ti prej Kosoves po m`doket me origjin edhe un pse po foli si me gramatik :p bon edhe selaqki haha
 

*Linda*

Lost out in the desert
ahhahaha i shof disa qe bejn etc ne vend te etj edhe me pelqeu me shum etc :p


ti prej Kosoves po m`doket me origjin edhe un pse po foli si me gramatik :p bon edhe selaqki haha

ja vallai skam kurr i lidhje me kosoven, po qa me ba se jam tu mundu mju pershtat sofres:p
qysh dush ti:D fol djalekt pa pik problemi se une munona me t'marr vesh:p
 
Un super si gjitth Bash bukuria e botes valla :p ksi se kesh tu harru t`fala t`ka bo profesori i histories profesoresha e Anglishtes edhe profesoresha e Biologjies

Kryet ma kan qa amon sen rrisha hiq po veq per mi marr selomet kom nejt :p hahaha

hahahahah flm shume ahhaha paske bo sakrifice te madhe ta di per nder :D Cka mi kujtove tash keto land :)
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
ja vallai skam kurr i lidhje me kosoven, po qa me ba se jam tu mundu mju pershtat sofres:p
qysh dush ti:D fol djalekt pa pik problemi se une munona me t'marr vesh:p
ja ja pro po foli qysh osht me rregull se met munu me gjuh shqipe skom qef :p
e kahit the ti ke masi spaske lidhje me Kosov
 

:) ah tu rrit ndera!
qysh je kan iher?
LOL ja paskam vjedh emrin dmth, hajt bre se si ngel hatri qikes:D
puu qysh ma paske ba me hile, une qetash sa heqa kryet prej librave vallai, dhe ti shko e ban xhiro a lum si ti:D
tash te vij e te shoh ihesh qa bahet qeknej ka sofra... dhe te praktikoj pak gjuhen:D se kam hy n'kurs intensiv:D jo kam me e msu kosovarshen po kam me shkri talentin:p
:kiss

hahaha po po kur nuk em ndigjon najhere kur i thom linda kthena e i thom : oj lindurie LOL LOL m'pelqen kur i thom kshtu :) Une valla bona xhiro e u knaqa.....po edhe une edhe 15 dite ja nisi shkolles :) Ti a je e Kosoves ?
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
hahahahah flm shume ahhaha paske bo sakrifice te madhe ta di per nder :D Cka mi kujtove tash keto land :)

Landt ma katastrof nejse perveq anglishtes :p

oj deliz allahile qka i ka gjet kta shqiptart e kosoves qe zoni so tu ju ni jon shukat
 
Landt ma katastrof nejse perveq anglishtes :p

oj deliz allahile qka i ka gjet kta shqiptart e kosoves qe zoni so tu ju ni jon shukat

hhahhaha se di valla ka jane me supermenin kam fol dje, me surin fola paradite, me trullin pak ma heret po nuk e di ka shkoj, tash me juve dyve keshtu qe spo e ndjej njehere mungesen e tyne se ala heret eshte LOL LOL Me krejt ala 24 ore nuk jane bo qe kom fol hahahahah
 

*Linda*

Lost out in the desert
ja ja pro po foli qysh osht me rregull se met munu me gjuh shqipe skom qef :p
e kahit the ti ke masi spaske lidhje me Kosov

haha:D LoL sa m'pelqe kjo gjuh bre:p
une qa me t'than tham se t'kam komshi, qaty nja 2 ore me sahat n'dor jam:D
po lidhje me kosoven s'kam;)hahaha po po kur nuk em ndigjon najhere kur i thom linda kthena e i thom : oj lindurie LOL LOL m'pelqen kur i thom kshtu :) Une valla bona xhiro e u knaqa.....po edhe une edhe 15 dite ja nisi shkolles :) Ti a je e Kosoves ?

ahhhh sa lezet, a ja u rrejta menjen se jam kosovare?:D
ja ja mu m'ke komshi, kur merzitem vi e rri:D
mos ja shpif qikes emrin maj!:p
 
uh sa muhabeti u be knej...


Qysh ju kom kshtu...bukur jeni...najsen 3...a keni ftoft

ka hupe moj kshtu :D.........Ftofte shume valla po n'prishtine mdoket cdohere eshte ma ftofte :)
 
haha:D LoL sa m'pelqe kjo gjuh bre:p
une qa me t'than tham se t'kam komshi, qaty nja 2 ore me sahat n'dor jam:D
po lidhje me kosoven s'kam;)
ahhhh sa lezet, a ja u rrejta menjen se jam kosovare?:D
ja ja mu m'ke komshi, kur merzitem vi e rri:D
mos ja shpif qikes emrin maj!:p

hahaha jo po ce thae qe po do me msu kosovarcen :D edhe une nuk jom e kosoves kom origjinen vec prej atje :D Jo moj se nuk ja prishi vec kur em nervozon najhere :D
 
ahahhq e moj tu lexu neper tema...harrova qe jeni ju knej:p
valla ne pr shume ftoft a ...uh na erdh dimri para kohes:bum

hahaha ani mire qe je ktu tash qy po na harron prap :D
ftofte valla boll po ani mire qeky ftoti i shtin mrena pak kto fmit e baneses teme se valla gjithe veren nuk durohen tu bertit e ulurit :D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Linda ma merr menja qe je Ne maqedoni dmth komshike edhe me e afert e Delizes :D
 

*Linda*

Lost out in the desert
uh sa muhabeti u be knej...


Qysh ju kom kshtu...bukur jeni...najsen 3...a keni ftoft

ka hike ti maj?
shume mire te ba llaka llaka qetu n'sofer, po c'behet nga lagjia jote?:p


hahaha jo po ce thae qe po do me msu kosovarcen :D edhe une nuk jom e kosoves kom origjinen vec prej atje :D Jo moj se nuk ja prishi vec kur em nervozon najhere :D

haha, jo jo une as me origjine jo, jam mysafire qikoooo:D
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
hhahhaha se di valla ka jane me supermenin kam fol dje, me surin fola paradite, me trullin pak ma heret po nuk e di ka shkoj, tash me juve dyve keshtu qe spo e ndjej njehere mungesen e tyne se ala heret eshte LOL LOL Me krejt ala 24 ore nuk jane bo qe kom fol hahahahah

Hahahha supermeni djal i mir :p nuk ki qka me ni mungesen hahah se qe sa dush jem niher per niher :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema të Ngjashme

Top