Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Kosovare

epo t'lutna sigurisht do t'zgjate ky optimizem edhe per shume kohe ahah

hahah mire osht me kon optimist, po ma mire osht me kon realist...ndoshta dikur do ndalojne se enderuari e ti pervishemi punes...nuk mujna me mrri kurgjo tu shpresu :D

po qashtu jena na nuk nau gutet, punen e sodit e lojm per javen tjeter :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

hello miqt e kosoves kam ardhe me ju uruar naten e mire :)
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Kosovare

hello miqt e kosoves kam ardhe me ju uruar naten e mire :)

ooooo mire se na vjen o burr i dhenut, po si e kemi dyrrahun ore ??
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

helloooooo njerzzzzzz a jeni a si jeniii????? A po e shihni more sa bora ra simbas syle tahirsyles hehehe .... Ok knaquni edhe keto dit se edhe pak pernime ka me ja nis me ra bore e kena mu merdhiiiiiiiiiii......Kisssss from lepulusjaaa
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

Qysh ju ka Lloveri o pllumat e mi :D?

VeQ mos u qoni pesh, ika n'pune

Selam =)
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

oooo qe valla une pellumesh jom se jo pllumb hehehe mirr jemiiiiiiiii e ti kalo nice en pune aaaa??
 

TruLLajKaa

Shqiptare
Titulli: Sofra Kosovare

helloooooo njerzzzzzz a jeni a si jeniii????? A po e shihni more sa bora ra simbas syle tahirsyles hehehe .... Ok knaquni edhe keto dit se edhe pak pernime ka me ja nis me ra bore e kena mu merdhiiiiiiiiiii......Kisssss from lepulusjaaa

mire se na paske ardh :D
knaqu edhe ti pa bore :p nashta syla sja ka qellu amo pritet prej t'hanes:p

Qysh ju ka Lloveri o pllumat e mi :D?

VeQ mos u qoni pesh, ika n'pune

Selam =)
nikitooooo :D veq kalo bukur :D
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

trullajk une jom e re ne ket forum e kom nevoje per shoqri... a jemi shoqe tash e mbas :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

oooo qe valla une pellumesh jom se jo pllumb hehehe mirr jemiiiiiiiii e ti kalo nice en pune aaaa??

Po a ? M'fal pash Zotin se jam msu me plluma une. VeQ e kom edhe 1 ven n'kolib qaty per 1 pllumesh, qe don hajde ! Kaftjall e aksham i ki belesh krejt.
Masdite ki mu tranu asi mu trajnu, t'lshoj ..ju jep pak krahve ashtu fjuuuu !
E sheh pak prej s'NELTI (Si gjakovart) shehrin :D
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare

Kosove ta ha zemren :D:D
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Sofra Kosovare

Si jeni ju kosovaret e forumit :D

Nje pershendetje per Lizen, kitrren qe eshte rob zoti, Loliten qe e dua shume dhe fcbesia qe eshte i preferuari im :kiss
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare

Pershendetje edhe per ty Andrenalina mir se ke ardh ne Sofren e Kosovareve :D si po kalon :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

A ka naj levizje t'armikut
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Sofra Kosovare

Hajde maje zhagun veq :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kosovare

ooooo mire se na vjen o burr i dhenut, po si e kemi dyrrahun ore ??

mire se te gjeta plako durrahun se di si e kam dhe 5 dite do jem atje dhe do te them si eshte ty si te kemi cbehet nga sofra do na qerasni me na i birre se un jam mesuar keq du vetem birra:) puc per lizen
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

Po a ? M'fal pash Zotin se jam msu me plluma une. VeQ e kom edhe 1 ven n'kolib qaty per 1 pllumesh, qe don hajde ! Kaftjall e aksham i ki belesh krejt.
Masdite ki mu tranu asi mu trajnu, t'lshoj ..ju jep pak krahve ashtu fjuuuu !
E sheh pak prej s'NELTI (Si gjakovart) shehrin :DM.mengjes,,eyy per me u tranu boll e 3nt iomm heheheheuheuhuahuh e per me u trajnu noshta kom pak nevoje ...
OOoooo burrat e dheuttt a ini queee ??? Ju uroii nji dit sa ma tmir e sa ma t'qet e me plott fatt..Kiiiisss LEPULUSJA:dance::lule::fluturoze:
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Kosovare

une sdi me majt xhag :D Lover.. :D

Lepuluse mir se na paske ardh moj :p:p
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Sofra Kosovare

ooooo suri je kthyer prap....hajde mire se na vjen e ishalla qendron ma shum :D
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

Kosovaaaaaaaaaaaa o shpirtat e mi qysh ju kom?????
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Kosovare

mir jemi o mir :kercim: tu rregullu bredhin per festen :kercim:ka i cik shpenzime po ja vlen :) adrenalina, po te jap i kiss ne vend te babadimrit :kiss
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

O kitrra a pom ndihmon me e bo edhe une bredhin per ne pune se nuk di hiqq hiq hiqqq me ndreq??? Kam nevoje per ndihmen e dikujt heheh Kiss per te gjithe postuesit
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Kosovare

O kitrra a pom ndihmon me e bo edhe une bredhin per ne pune se nuk di hiqq hiq hiqqq me ndreq??? Kam nevoje per ndihmen e dikujt heheh Kiss per te gjithe postuesit

o lepuluse skena moj nevoj per bredh hiq :kercim:se ti je sikur bredhi :puthdore:besa as xixa per hjeshi skena nevoj me te vnu se je xixe vet :ciaoo:tkemi bredh origjinal ty :kiss
 

Lepulusee

Vogelusee
Titulli: Sofra Kosovare

hauhauahauhau flm per ngrohtesine qe po me ofroni,jam e re ne kete forum dhe kom me jap maksimumin per te...E sa per rregullim me te vertete pa xixa nuk rri asnjehere hehehehe mpuqqqq
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Kosovare

jam e re ne kete forum dhe kom me jap maksimumin per te...E sa per rregullim me te vertete pa xixa nuk rri asnjehere hehehehe mpuqqqq


nje gje e di se ke me ja kalu mir kendej :kercim::kercim:e masi qenke gjithmon me xixa mus mu ofro afer amani :lexim:se mi ngjet xixat e me bertet plaka te shpija :p:p kshtu ma mir po rri larg se me hanger dajak pej plakes pa kurgjo :kiss
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema të Ngjashme

Top