Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mknaqi 1 hoxhe qitu ders tu ngu !
 

Liza

Anëtar i Respektuar
ahahhahah opaaaa sa Publiku po duartrokasin kur po kercjem une e ti ahahhah LOL LOL :dance::dance::dance:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
ahahhahah opaaaa sa Publiku po duartrokasin kur po kercjem une e ti ahahhah LOL LOL :dance::dance::dance:

Po shume mire moj qe po duartrokasin vetem mos i lodhin shume duarte LOL LOL LOL LOL
 

xhebrail

Mangup me Licenc
a jeni gjalle ju te kosoves...
qa jeni tu bo ju perhsendes...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pershendetje sofra
dhe ne vecanti 3shen e njohur me hot te Kosoves po shikoj edhe kete timen ketej do beheni 4 me duket LOL LOL LOL
 

xhebrail

Mangup me Licenc
mire se te gjeta simpatikja e ketij forumi
mka marre malli per tyy
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Po shume mire moj qe po duartrokasin vetem mos i lodhin shume duarte LOL LOL LOL LOL
jo bre per neve si kursejn keta durte ahahhahha :dance::dance::dance:
a jeni gjalle ju te kosoves...
qa jeni tu bo ju perhsendes...
gjall gjall ti a je gjall mir se erdhe pershendetje :ciaoo:
Pershendetje sofra
dhe ne vecanti 3shen e njohur me hot te Kosoves po shikoj edhe kete timen ketej do beheni 4 me duket LOL LOL LOL

Pershendetje edhe ty :ciaoo: hajde bujrun :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
mire se na erdhe liza
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
jo bre per neve si kursejn keta durte ahahhahha :dance::dance::dance:

Vallaj une di se kur kercejne cikat i hellin lek moj :haha::haha::haha: Keto qenkan shume kernaca moj :p:haha::haha::haha:
 

Liza

Anëtar i Respektuar

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

xhebrail

Mangup me Licenc

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

xhebrail

Mangup me Licenc
flm flm:p

xhebro di me gje nga Valdete....se me ka mare malli per te:(

ka tretur ne Hi5
po e shoh nganjehere..hahaha
do ja qoj nje PM e ti them te na bashkangjitet.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
eh lover...lere se ske ca te shofesh....

xhebro...thuaj qe e psh dhe qe e pres :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E lash, pasi qe s'po shoh asgje haha :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Pershendetje,A jeni a si jeni a?:D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
u zgjua dhe fcb:)

Une zgjute jam mire sweet,po po "monitoroj" :p
SI te kem ty,na ke ardhe ne konak tonin,ca je per me pi?

P.S.Kur ishte BeniT ne Prishtine,erdhi kamarieri edhe e pyeti "Cka je per me pi?" :haha: Beni rrudhi krahet tha ca thote ky mo? :haha:
 

Ema

Antar Aktiv
ooooooooooooo merhaba burra e gra :D a ka noj njeri kendej merrrrr hejjjjjjjj :D

ju pershendes te gjitheve vec pak me shume shqiptaret e Kosoves meqe jemi ne shtepin e tyre :D
 
Redaktimi i fundit:

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
ooooooooooooo merhaba burra e gra :D a ka noj njeri kendej merrrrr hejjjjjjjj :D

ju pershendes te gjitheve vec pak me shume Kosovaret meqe jemi ne shtepin e tyre :D

Ka moj si nuk ka ja nje plake hyri tani LOL LOL LOL LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
fcb qe sot kam fituar dhe nenshtetesine ks...flm surianes:p
keshtu qe jam bere si e shpise:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema të Ngjashme

Top