• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Kosovare

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aurora

Anëtar Aktiv
ehmmmm Auror ste kana keq ne trup ajo..se valla une ma shekshy se kjo jom.,, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ani mem paaaper cilen e ki fjalen moj se te kokan dy..ajo met kuq a met bardh??

Qe je me e bukur aty hiq nuk dyshoj, une mendova ate ne te kuqe ....:D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Plaku me shllaf de une jam plaka me lir ne vesh, ajo qika shekshi eshte Suri moj qysh s'po e ngje,hahhaha pervloe cajin ti tash mos pritofsh se vloj gjygymi, e jav cojm burrave te oda se atje po e lypin hahahhaha
kuku aurorushe hyn msit te shury per mu:D

u plaqi ju se sjeni mir..ptu ptu ptu se keni marr msyshhajde pak muxik..sihan nisjaaaa..ti auror cka po pret,, se une veq ja kam nis valles..sa saaaaaaaaa YouTube - Ermal Fejzullahu - Krejt me rend

hapnu njerz:kercim::kercim:njerz se pe luj boqen un:D....
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Qe je me e bukur aty hiq nuk dyshoj, une mendova ate ne te kuqe ....:D
eh deeeee qe pak :puc :puc :puc masi me livdove ahuahuahuahaa,,tmir e paska trupin pak a shum si temin amo une boqen e kom mat mir kjo nuk paska hiq hahahahahaauhauahauhauhauaa(mat madhe :p ) hajgaree
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sahan, ti em gishta ki pune jo me krejt doren ahhaahahahah :p
 

Aurora

Anëtar Aktiv
eh deeeee qe pak :puc :puc :puc masi me livdove ahuahuahuahaa,,tmir e paska trupin pak a shum si temin amo une boqen e kom mat mir kjo nuk paska hiq hahahahahaauhauahauhauhauaa(mat madhe :p ) hajgaree
:D :puc, ika une njehere se eshte duke ra shi ketu me vetetima e bubullima sa qe po me shkepute nga rrjeti, bereqet gjithe ate gatim qe e kam ba hahaha, kthehem pas pak per caj hahahahh :puc
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
:D :puc, ika une njehere se eshte duke ra shi ketu me vetetima e bubullima sa qe po me shkepute nga rrjeti, bereqet gjithe ate gatim qe e kam ba hahaha, kthehem pas pak per caj hahahahh :puc
:puc kalo bukur rrushe e mshefu mir dikun se un kur vin vetimat e murmurimat hi qaty n'dhom te shtrufullogu jem e i msheli vesht deri sa t'kalon..
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Auror tlumshin durt...flm se na kanqe lukthin :p kalo mir


Shihhan shk lexo te tema e T-Ghost te prezantimi ihihihihihihihh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
mos u habit se qa nuk kan nkit bot:D po ho a pi don ni cop pite:p:
Jo flm, veq ruma 1 cop qaty pshtjellma me cellofon, e ha ma vone se barkun full e kom diqka :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sahan, badihava shtine, dhomt e blujne :p

A po don ti me ti qit do kikirika ha qaty bluj pak, bile e dim qe po blun se ki diqka n'goj e jo me fjale :p:lol:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
hajde moj shtrig:kercejme::kercejme::kercejme:ja ja thnx, kupat gjumi kupat pej s'largi a po ja qellon n'goj :D
A bon n'ven t'kupave naj kastravec me ta gjue :p hahahaha
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
ok ju 2 hajde :ciaoo: :ciaoo: po iki mu shumtuu pak me shkarravit pak syt se po dal..e ju klm ne vazhdim vetem lov lov ok

shihyy puc puc
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Suri, ti pret rixhe me t'pershendet 1 djal a qka o forja :D

sdq, have fun & take care :D

Sahan, per qa ti ka fal Zoti dhomt :p
 

K|nG

Drenica Heroic
Une mendoj se qdo njeri qe eshte shqiptar eshte shum mikprites kete e kemi tradit familjare te gjith shqiptaret qe musafirim ta ndreojm siq duhet....
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Une mendoj se qdo njeri qe eshte shqiptar eshte shum mikprites kete e kemi tradit familjare te gjith shqiptaret qe musafirim ta ndreojm siq duhet....
mire se na erdhe pra e kalo bukur...:ciaoo:
 

K|nG

Drenica Heroic
Edhe ti mire se erdhe klm shum ;) pucc kis hahah :D
shiHanny!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Auror, qka po na kallxon ti n'kit sofer, mos t'rrim veq tu hanger
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Besa ja sa isha duke e mjeku nje mace te komshive,kishte qen ne oborr dhe e mora mbrenda, neper ate shi ishte be qull kur pashe dhe kishte thy kemben boo si cante, i dhash per te ngrene , derisa erdhen e moren per ta dergu tek mjeku :(
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Paske bere mire !

Une kam pasur nje mace, ka ngordhur. I dua macet shume (A). Tani per momentin nuk kam asnje, pervecse ca te rruges qe vine nganjehere tek oborri im i shtepise, luaj me to, i ushqej nga dashuria qe kam ndaj tyre.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top