Sofra Krutane ...

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Per ato qe i mungonte sofra krutane e smund te benin dot pa te ...
ja ku e hapa temen :D e mos me falenderoni :D
 
Redaktimi i fundit:

albgrl

GIRLICIOUS
mire se te gjeta :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
po krutonen ku e kemi??

sikur ishte nis per shqiperi....

mirese te gjeta agrod
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Shih shih, paska dale lajmi qe me paskan takuar eee...booh, sa te mire qe jeni qe me keni kujtuar. :)
Erdha, erdha, tani do behem me aktive se me mbaruan pushimet.
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Hahahaha, per qat sarisalltik un s'di gje. :p:p:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
kruto po te them dhe nje x ketu mireserdhe

@ agro epo skuqu nxihu akoma ne dr...:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
he tani mos u komplimento vete...na li ne te tjereve ta bejme:p
 

era*d

Anëtar i ri
me sa shoh qenka rihapur sofra krutane.... sa mire!!

Nje pershendetje per te gjithe nga kruja..meqe para dy ditesh isha atje :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
mirmroma kruja si po ja kaloni goni si te kam suksese per sofren
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Pershendetje Angel&Devil dhe mire se erdhe tek sofra jone.

Era*d, si e kishim Krujen?
 
Top