Sofra Krutane ...

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pershendetje angel&devil dhe mire se erdhe tek sofra jone.

Era*d, si e kishim krujen?

flm per mikpritjen krujen e ke mire po t epergjigjem une kruja sme ka pelqyer si qytet po kam vizitu 2 muze dhe jam kenaq tej mase ka vende te bukura kruja harrova kam qene dhe ne maje te malit ne sansatik ne mos gaboj bukur dhe atje
 

kapetani79

Anëtar i ri
pershendetje po nga te shkreten keni humbur sikur te jeni vetsakrifikuar ne shkamin e vajes
 

era*d

Anëtar i ri
flm per mikpritjen krujen e ke mire po t epergjigjem une kruja sme ka pelqyer si qytet po kam vizitu 2 muze dhe jam kenaq tej mase ka vende te bukura kruja harrova kam qene dhe ne maje te malit ne sansatik ne mos gaboj bukur dhe atjeSarisalltek quhet... ose sic i thone ne gjuhen krutane sallsatajk :D:kercim::kercim::kercim:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Po ku je me daku :D mire se na erdhe ne sofer e gjithashtu dhe te tjereve ...

hahah erdha o zemra se me kishte mare malli per ty :)

Sarisalltek quhet... ose sic i thone ne gjuhen krutane sallsatajk :D:kercim::kercim::kercim:

hahahahha e di e di se kam njerez nga fush kruja dhe e di pak a shume dialektin ho me kruton ku jeni mcef :)
 

era*d

Anëtar i ri
qenka harruar fare kjo sofra jone.... :puc: :puc: per te gjithe krutanet dhe miqte e krutanve :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Krutane ...

qenka harruar fare kjo sofra jone.... :puc: :puc: per te gjithe krutanet dhe miqte e krutanve :D


se mo na nrre raki ti dhe nuk erdhem ne po i zoti sofres ku eshte fshehur apo ka frike se na jep na i birre:gezuar:
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Krutane ...

per respekt te Abas Kupit birit te Krujes dhe krutanve te tjere qe i qendruan besnik mbretit Zog te pare, dhe per lidhjet tona te nje tradite Mat-Kruje-Kurbin dhe organizimet e perbashketa historike qe nga koha e skenderbeut.

ju pershendes.
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: Sofra Krutane ...

per respekt te Abas Kupit birit te Krujes dhe krutanve te tjere qe i qendruan besnik mbretit Zog te pare, dhe per lidhjet tona te nje tradite Mat-Kruje-Kurbin dhe organizimet e perbashketa historike qe nga koha e skenderbeut.

ju pershendes.

Ehh ta dish ti... :D

Faleminderit. :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Krutane ...

gono i bere t egjith fashista dhe ti pastaj ti sje kruton cdo me kete sofer hahahahah
 
Top