Sofra Kuksjane

albgrl

GIRLICIOUS
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
a do male me debore,burra te forte e trimerore shko ne kukes se i ke me dore

ja edhe videjo qe kame bere per neri e kesaj sofre
[ame]http://uk.youtube.com/watch?v=HPsOzWylTBw[/ame]
 
Redaktimi i fundit:

AmorNaldo

Antar Aktiv
Ska ma mire se ne Sofren kuksjane
Aty ku kercit bushka shtrihet sofra lumjane
Aty ku ka burra me djalok
Aty ku mbahet patriotizim me kanun
Se si kuksjanet nuk gjen kund.


Pershendetje Patriote dhe mire se te gjeta....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
ku jeni ju tjeret hej apo me pushime lulethanen ma keni pa kete rrotull bejni te fala nga uki :kercim: LOLLOL

kaloni fundjave te kendshme te gjithe
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
merrni ni valle njehere nga keto ane hajdeeee
[ame=http://uk.youtube.com/watch?v=gh00hGrj6ko]YouTube - Valle nga Kukësi[/ame]
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mroma sofra Kuksjane a keni nje cik fli per mua me ketej ??
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Mroma sofra Kuksjane a keni nje cik fli per mua me ketej ??


mirmroma pse jo qenke shpirt njeri LOL mire se erdhe sa te vije ''lulethanja'' copen me te madhe do ta japin

pershendes
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
mirmroma pse jo qenke shpirt njeri LOL mire se erdhe sa te vije ''lulethanja'' copen me te madhe do ta japin

pershendes

Ok gjeri sa te vi ajo e kom ber vet dhe e kom ngrenn ahaahah
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Ok gjeri sa te vi ajo e kom ber vet dhe e kom ngrenn ahaahah

po te paralajmroje ka shume pune:p LOLLOL edhe ketej jashte shtetit sa te shohin zjarr vijne zjarrefikset dhe ta fikin LOL po sprite albgrl mund te qerasin me noj gjo se une vetem per muhabet edhe me tregu ndonje vend interesant me ke :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Foto nga kukesi

fotot nga kukesi
 

albgrl

GIRLICIOUS
fotot nga kukesi

me paske nxjerr lagjen time ne foto. lol
Sa merak e kam te shof rrenojat e Kukesit te vjeter, s'me ka rastis asnjehere te jem atje ne vere te thata. Maybe one day...
 
ku jeni ju tjeret hej apo me pushime lulethanen ma keni pa kete rrotull bejni te fala nga uki :kercim: LOLLOL


shih shih shih, eshte hap sofra e re e sme keni ftu mu, me ja ba darken???pa pa pa po un ne Atdhe jam kan bre burra ( e gra)!!!

hajde gzushem e urime per sofren e dyte te Kuksit.
Hajde con_uk, merre alb girl e futuni ne valle, se mu veq per me kesh e me kcy me keni :D :D

Big Kiss lal, me pati marr malli per ty :skuq:
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
po te paralajmroje ka shume pune:p LOLLOL edhe ketej jashte shtetit sa te shohin zjarr vijne zjarrefikset dhe ta fikin LOL po sprite albgrl mund te qerasin me noj gjo se une vetem per muhabet edhe me tregu ndonje vend interesant me ke :p

Pa merak lal se ka vende aposatafat per me bo fli ketej nga une ahahah

Ehh mir po pres Albigrl pra se per muhabet ehh jom vet une dhe sa per me me trego donje vend interesant te Kuksit e kam pare prandaj flm shume ahahahah
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
shih shih shih, eshte hap sofra e re e sme keni ftu mu, me ja ba darken???pa pa pa po un ne Atdhe jam kan bre burra ( e gra)!!!

hajde gzushem e urime per sofren e dyte te Kuksit.
Hajde con_uk, merre alb girl e futuni ne valle, se mu veq per me kesh e me kcy me keni :D :D

Big Kiss lal, me pati marr malli per ty :skuq:

lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???
 

albgrl

GIRLICIOUS
Pa merak lal se ka vende aposatafat per me bo fli ketej nga une ahahah

Ehh mir po pres Albigrl pra se per muhabet ehh jom vet une dhe sa per me me trego donje vend interesant te Kuksit e kam pare prandaj flm shume ahahahah

Po te gjithe mu me paskeni prit ju?? Ahh si jane keto pune, s'bohet gjo pa kryetaren ketu. hahahhaa LOL
Te pershendes e dashur....:)

lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???

si nuk din me kercy mor albcuca??? din qe c'ke me te, habitesh ti. :kercim::kercim::dance: LOL LOL
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Po te gjithe mu me paskeni prit ju?? Ahh si jane keto pune, s'bohet gjo pa kryetaren ketu. hahahhaa LOL
Te pershendes e dashur....:)si nuk din me kercy mor albcuca??? din qe c'ke me te, habitesh ti. :kercim::kercim::dance: LOL LOL

mbase di por mua nuk me ke then kurre mbase te vjen turp me kercye me djem:p :bum:bum se une nuk di e po te turporoj :bum:bum:dance::dance: LOLLOL
 

albgrl

GIRLICIOUS
mbase di por mua nuk me ke then kurre mbase te vjen turp me kercye me djem:p :bum:bum se une nuk di e po te turporoj :bum:bum:dance::dance: LOLLOL

hahahahahahah LOL LOL. Mos ki merak, te mesoj une me kercy. :p:p
:kercim::kercim::cheer:
 
lulethane sna prune noj foto:p albcuca nuk di me kercye:p nejse sma ka ftuar asnjehere por po marre kete shirt_njeriun edhe bej nje valle se ti me ke thane nuk para kercen shume:p LOL

mireserdhe njehere por per ke te kishte marre malli???


per ukin me pat marr malli(kesh te dek), foto spruna lal, se kur shkova me fotografu ato majet e albgirl e andej nga vjen ti, mu dogj aparati ...
nejse vitin tjeter hajde te shkojm bashk e ske nevoj per foto hiq!

kiz kiz bibi
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
pershendetje.

me fal je ti ajo qwe mendoj une luleshtrydhe?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
per ukin me pat marr malli(kesh te dek), foto spruna lal, se kur shkova me fotografu ato majet e albgirl e andej nga vjen ti, mu dogj aparati ...
nejse vitin tjeter hajde te shkojm bashk e ske nevoj per foto hiq!

kiz kiz bibi

andej nga vij une heee ok e di ti se digjet aparati mbaje per muzeum:p:( LOL ...te dek ke ti :lexim::lexim: po te kisha mundesi te shkoja nuk te them ty po nejse albcucen mos ma ngacmo:p se ka me mesue me kercye:p LOL ti nuk me mesove:p :dance:

kiz
 
andej nga vij une heee ok e di ti se digjet aparati mbaje per muzeum:p:( LOL ...te dek ke ti :lexim::lexim: po te kisha mundesi te shkoja nuk te them ty po nejse albcucen mos ma ngacmo:p se ka me mesue me kercye:p LOL ti nuk me mesove:p :dance:

kiz

un nuk ngacmova njeri, pastaj ti sme ke pyt, per cdo gje te kisha msu un...:p:p

pershendetje.

me fal je ti ajo qwe mendoj une luleshtrydhe?

ehe dhe mund te jeme, me thuj ti kush je?(me mp natyrisht :) )
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
un nuk ngacmova njeri, pastaj ti sme ke pyt, per cdo gje te kisha msu un...:p:p

te kam pyet por me ke thane se je e sshnoshet LOLLOL edhe nuk mund te kercesh keshtu qe albcuca ofroj me mesim po prap ka pune keto dite:p:p ....

se si me dukesh ndryshe po nejse ska problem te pershendes
 

Dorart

Antar Aktiv
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
ku banon se dua te vi per drek se ne kukes jam sot.
 

*Linda*

Lost out in the desert
OoOoO sofra jeme!
Pershendetje per gjith sofren me i valle te papame, (e padukshme fare:D)


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Dl7uE0xRl8w]YouTube - Vallja e kukesit[/ame]
 

kuksjan krenar

Antarë i ri
oh sa mire me qene kuksjan

pershendetje te gjithe kuksjaneve kudo qe jane

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=V--jWh6hdQE]YouTube - Kukësi - Nuk shtrohet Luma[/ame]
 
un nuk ngacmova njeri, pastaj ti sme ke pyt, per cdo gje te kisha msu un...:p:p

te kam pyet por me ke thane se je e sshnoshet LOLLOL edhe nuk mund te kercesh keshtu qe albcuca ofroj me mesim po prap ka pune keto dite:p:p ....

se si me dukesh ndryshe po nejse ska problem te pershendes

ups sorry, paskam harru krejt...si albcuca sdi un, dihet ajo, pak me keq.e shendosh sjam hiq lal kam ba shaka, si njal e kam trupin se po mbani tesh me vu ni foto ne forum, po kam frik se me merrni msysh :p LOLLOL
un nuk jam ndryshe con_uki, thjesht kam pas do probleme personale qe mbase kan ndiku tek kjo qe thua ti, po e njejta mbetem gjithmon cdo gje kalon me kohen.

kiz kiz bibi

P.S. i pershendes te gjithe antaret e ri qe kan marre pjese ne kete teme
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
ups sorry, paskam harru krejt...si albcuca sdi un, dihet ajo, pak me keq.e shendosh sjam hiq lal kam ba shaka, si njal e kam trupin se po mbani tesh me vu ni foto ne forum, po kam frik se me merrni msysh :p LOLLOL
un nuk jam ndryshe con_uki, thjesht kam pas do probleme personale qe mbase kan ndiku tek kjo qe thua ti, po e njejta mbetem gjithmon cdo gje kalon me kohen.

kiz kiz bibi

P.S. i pershendes te gjithe antaret e ri qe kan marre pjese ne kete teme

a mos je feju o shejtane dhe sna tregon :pLOLLOL nuk ka problem po thash se mos te kam ngacmue une shume :p:p ...............kene ba si ngjala ha ke pi dhallte shume me duket edhe te ka dopsu sa per foton pse jo per mesysh vej nje korrnize hutrash edhe mos e ke problem LOLLOL :kercim:
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
pershendetje ju te rinjeve merrni nga nje valle se nuk bahet nami LOLLOL albcuca ka shkue me pushime me duket nuk bahet e gjall ketej :p:p
 
Redaktimi i fundit:
a mos je feju o shejtane dhe sna tregon :pLOLLOL nuk ka problem po thash se mos te kam ngacmue une shume :p:p ...............kene ba si ngjala ha ke pi dhallte shume me duket edhe te ka dopsu sa per foton pse jo per mesysh vej nje korrnize hutrash edhe mos e ke problem LOLLOL :kercim:

po un te tprit ty jam mor uk...:p :D me te than te drejten gjaja e fundit qe do baj per jeten teme do jet fejesa dhe duke u mendu teper mir, ta bej mos ta bej, qa ngjon njeri per dit, ma kan fut tmerrin LOL.
do ta lej te bej nje foto me ty edhe sme merr kush msysh mu masanena.jo se te du ty ne vend te hutres, hahaha LOLLOL po krejtve ju shkojne syt te ti e un shpetoj.

puci qum qum
 
Top