Sofra Kuksjane

albgrl

GIRLICIOUS
Kuksi edhe luledhstrrydhja jeni si perher 1-sha respektet me tmira dhe te sinqerta .

Jam kurioze te di nga vjen gjithe ky rrespekt i madh qe ke per kuksjanet!!
Mund te na e thuash?
Te pershendes...! :)
 

albgrl

GIRLICIOUS
e di e di se kam pa filxhan ke albcuca ajo ma tha :p...e papame sjam jo...e venqant mbase ...hehehe

te puc, kalofsh fundjav te bukur ti dhe te gjith forumistat, un do punoj sot :(

po me ben rreklame eee? po qe kur shof filxhan une se nuk e paskam dit ket gjo. ahahah LOL :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
mirmroma andrenaline kaffete i bene albgirl po pa sheqer:p:p si te duash sheqer ta sjell ''lulethana'' ose shtrydhja si e ka:p ........per muhabet hajt se po te beje une LOLLOL....merre ndonje cope fli......mbase nuk e di se qfare eshte:p po e kame postuar me gjithe recete :) te pershendes
 

Humbesi

Anëtar i ri
mirmroma andrenaline kaffete i bene albgirl po pa sheqer:p:p si te duash sheqer ta sjell ''lulethana'' ose shtrydhja si e ka:p ........per muhabet hajt se po te beje une lollol....merre ndonje cope fli......mbase nuk e di se qfare eshte:p po e kame postuar me gjithe recete :) te pershendes

:d .
 

albgrl

GIRLICIOUS
Mroma Kuksi :D

Nje pershendetje per albgrl dhe con_uk :puc

Pershendetje!!! Mire se na erdhe..!! :kiss

Kurse kjo eshte per humbesin dhe ukin. :p :gezuar: apo se pini birren ju?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Pershendetje!!! Mire se na erdhe..!! :kiss

Kurse kjo eshte per humbesin dhe ukin. :p :gezuar: apo se pini birren ju?

a nuk paguajme ........ehe sa pihet shume biles po ku ka ma mire se te paguje edhe te sherbeje albcuca:p:p .......

pershendes te gjitheve ne vecanti lulethanen:p kaloni fundjave te bukur
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Mirembrema Kukesi, takimi im i pare me Shqiperine meme!
 
prsh antaret e ri te sofres ton, dhe te falenderoj shum uk qe sme harron ne shkrimet e tua, se kto te tjerat me kan iant me duket vetem ngaqe jam un me e mira :p :p :p

puc puc
 

*Linda*

Lost out in the desert
prsh antaret e ri te sofres ton

Pershendetje dhe per ty luleshtrydhja:)
Gjithashtu per Albgrl, Humbesi, Con_uk.. eh pak jemi pak.. por te mire ama:D:p


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Dl7uE0xRl8w]YouTube - Vallja e kukesit[/ame]
 
shih shih, gjermano hiqe kte figuren se na turprove lol..:p dhe ky na mungonte tani hhehee

linda te prsh yll edhe mir se na ke ardh, po deshe ni koktail, kshu dhall me uj pusi ta bej motra ty, po deshe gje tjeter drejtohu zonjes shpis se nai ka mbyll gjerat ne qeles e sna len me prek asgje.

puc puc

uki te prsh heheh^^( ste harrova jo)
naten e mire te gjithve beni qjef ne kete fundjav se do mahen men kto mbremje...

kissssss an alle
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
linda te prsh yll edhe mir se na ke ardh, po deshe ni koktail, kshu dhall me uj pusi ta bej motra ty, po deshe gje tjeter drejtohu zonjes shpis se nai ka mbyll gjerat ne qeles e sna len me prek asgje.

puc puc

uki te prsh heheh^^( ste harrova jo)
naten e mire te gjithve beni qjef ne kete fundjav se do mahen men kto mbremje...

kissssss an alle

pershendetje sofra ku jeni o u rujte zoti ''linda te pershendes edhe pse jemi pak kemi vlere ketu ne forum e bejme rromuje vetem lulethanen ta kesh ketu pa le nqs bashkohemi bashke:p:pLOLLOL'' ..........

nuk me harron ti jo e di une se i kame qejf lulethanet:p:p kizz koizz
 
geshtenja te zime per te gjithe forumin, hajde hani krejt ...hahaha

ju prsh o yje uroj te keni kalu nje fundjav te mrekullushme

ni kizz te madhe per ukin time ..muah muah
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
ti merr keto edhe zij lulethane se une po i pjek
marroni1.jpg


kush don te pjekme hajde merrni sa te doni ketu :p:p
chestnuts_01-Small-713620.jpg
 

albgrl

GIRLICIOUS
o uk, (ca emri qe te ka vu lulethana LOL)....c'me kujtove me keto geshtenjat. :D
 
uki mos me bej konkurrenc se e di se te pjekma jan me te mira, se e hapa un pazarin ktu tesh mos mi merr klientat :p:p:p:p

aman naj runi naj thes anej ka kuksi se i marr kur te shkoj ne ver :D

albgrl shum te mir e ka emrin uki se ja kam vu ekstra mos me ma marr kush msysh se si king e kemi...

pacim kizz per te dy
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

o uk, (ca emri qe te ka vu lulethana LOL)....c'me kujtove me keto geshtenjat. :D

ti don me ngaterrue me lulethanen po nuk mundesh se e kame si shpirtLOLLOL haha ja merre edhe nje gote dhallte ketu poshte mos te kujtoj kete pse jo:p:p ...........hej se eshte fundjave edhe mos pini shume e di qe keni feste por kjo mbase pijes eshte ilaq ..........

p.s lulethane per ty kur te vish mbas partys:p LOL kizz kizz

yogurt_pronto2.jpg
 
Titulli: Sofra Kuksjane

hahahaha o i poshter ku e paske gjet ket foto kshu...shyqyr se je uki e jo plaku i vitit te ri..hehe :p
shum flm per lladhin ishte pak i thart po hajt ma e pive!!!!

gjith te mirat
kici kici per yllin time
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

haahkuksi ckena si ja kaloni mirmengjes keni na i teke raki se meshte thare fyti ka kalu gjermoni knej sot :):) se spo e gjej se nga ka ik me pi e sme ka therrit
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

haahkuksi ckena si ja kaloni mirmengjes keni na i teke raki se meshte thare fyti ka kalu gjermoni knej sot :):) se spo e gjej se nga ka ik me pi e sme ka therrit

merre nje teke ketu poshte edhe kujdes mos pi shume:p:p se eshte balli kazanit LOLLOL ..........me thane te drejten gjermoni ka qene ketu para ca ditesh por mori nje shishe me raki edhe iku se kam pa mo :p:p
culinary-raki1.jpg
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Sofra Kuksjane

hapuni goca e quna se erdha un...si jeni i her?si mi keni kalu kto festat e fundvitit a u bot tap fare???yllin time e ka pa njeri naj cep kshu si padashje???

ju prsh shume,naten e mir gjum te rehatshem

shum kisses per ujkun e sofres
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

do me pranoni ke kjo sofra juaj o e zonja e shtepise do ma japesh i teke raki :)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

keni ne gjume ketej hajt se po u zgjoj pak me nje valle kukesiane por ne kete rast do e bejme makinen me kercye LOLLOL

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JCEymHRyUmw]YouTube - kukesi[/ame]

ju pershendes te gjitheve me vallen ne veqanti lulethanen se kame pa ka kohe:p:p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

merre nje teke ketu poshte edhe kujdes mos pi shume:p:p se eshte balli kazanit LOLLOL ..........me thane te drejten gjermoni ka qene ketu para ca ditesh por mori nje shishe me raki edhe iku se kam pa mo :p:p
culinary-raki1.jpg
haha prandaj sduket me ne forum ai se e kerkojne per vjedhje rakije hahah flm per rakine ishalla na del deri ne darke :)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

haha prandaj sduket me ne forum ai se e kerkojne per vjedhje rakije hahah flm per rakine ishalla na del deri ne darke :)

cke ti te sjellim tjeter ne raki e muhabet e zemer vetem nga keto ane gjen........mbase e di ........kujdes shperlaje me llallte me siper se po te ben dem :pLOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

jo jo lallen se pi jam alergjik haha
 
Top