Sofra Kuksjane

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

mos e perziej me miell:droge: se te ben alergji pastaj hahahha

haha e perzier me miell ka lezetin plako :) ate lloj alergjije e adhuroj :)

sofer e pa pame jeni do vuij me shpesh po gjo zonja sofres sna e vari fare ncncncnc
 
Titulli: Sofra Kuksjane

ju pershendes te gjitheve me vallen ne veqanti lulethanen se kame pa ka kohe:p:p[/QUOTE]

si mor djal ke koh pa mpa po un e mora kte vallen e kuksit a sme pe ne timon eeee hajt se me sheh naj nat ne anderr :p

te prsh shum edhe ni kissi te madhe bye yll
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

ju pershendes te gjitheve me vallen ne veqanti lulethanen se kame pa ka kohe:p:p

si mor djal ke koh pa mpa po un e mora kte vallen e kuksit a sme pe ne timon eeee hajt se me sheh naj nat ne anderr :p

te prsh shum edhe ni kissi te madhe bye yll[/QUOTE]


uuu harrova se ajo valle nuk merret vetem ka kohe qe e kemi marre ne dy keshtu si jame plake tani:p:p ....rrrofte shkenca qe na mbane me valle tilla LOLLOL

kiss kiss lulethane :grusht::grusht:
 

zeroabsolut

Antar Aktiv
Titulli: Sofra Kuksjane

edet he kulumriat..kana shtru sofra e sme paskni thirr..nncnc oiii zoit shpojs a pret miq..hahah gjrue bo gjajti legjanin se du me la durt e me ja kris t'hangermes e t'pojmes e me kcy noj valle burrash :) respekt per krejt kuksjant ku jan e ku sjan :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Kuksjane

hello kuksi pershndetje te vecanta per albgrl se eshte goc qe meriton rrespekt
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

o angel edhe ne kemi rrespect:p:p per te shume por eshte nje cike menje madhe more burre nuk te flet ne rruge LOLLOL ose ne sofer .................ju pershendes ju te gjitheve ne vecanti rrushin,thanen, kumullen apo nje eshte kjo epo ate pra hahaha:pLOL
 

zeroabsolut

Antar Aktiv
saher vij ka..e shof qe gjruja ska shtru hala...ncnc shpejt eee leji llafet posht pallatit me kojshit...se ato nuk ti rrisin fmit hahahahah RES PER TAN KUKSJANT..PO DAL KA PARKI NIHER SE ASHT BO ZI ME CUCA :)
 
o angel edhe ne kemi rrespect:p:p per te shume por eshte nje cike menje madhe more burre nuk te flet ne rruge LOLLOL ose ne sofer .................ju pershendes ju te gjitheve ne vecanti rrushin,thanen, kumullen apo nje eshte kjo epo ate pra hahaha:pLOL

hehehe ah mistrec kam me ti shkul vesht....
ju prsh shum kalofshi mir ...
uki jam ne seminar do vish???

ah puna puna...kizzi kizzi
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
hehehe ah mistrec kam me ti shkul vesht....
ju prsh shum kalofshi mir ...
uki jam ne seminar do vish???

ah puna puna...kizzi kizzi

oj mos veshet se i kame fiksim:p:p ............me ty jo ne seminar po ne cdo mullar vij uneLOLLOL

puno puno ti se vec ti puntor ke dale:p ki:kercejme:
 

zeroabsolut

Antar Aktiv
a jeni tu ardh se ka bo nana "burani" a? hahahha Res Per Tan Kto TE Zones Teme...E Cilsoj TE Zones TEME KUKSI NKAM OPPAAA
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
me shume se 4muaj nuk paska ardhe kush knejna ncncnc i ka fajet e zonja e shpise si e ka lane sofren me u mbyt ne pluhun ec njehere pastro pak/:p::p .............me ka hupe edhe lulethana nuk ja kame ngjue zanin per do kohe se ju tjereve duket se keni hup


hajt ishalla jeni mire edhe i keni mledh bereqetet e kaloshi dimer ma te mire
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

[video]http://m.youtube.com/#/watch?v=r9AlrQCe3VM[/video]

merrni nje Valle ketu haha
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Kuksjane

valle originale por e lene pergjysem :(ose kjo tjetra me makarenen hahahha

 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
Jam dhe unë dhe unë :love:
@_xhelozi ec pasuro sofrën
Flinë e sjell unëëëëë
 
Top