Sofra Kuksjane

Didi

C'est la vie.
I paske bere tag Zanes, lere se bejm mas. Lol

Ndonje pije ka? Nuk i ha llokumet
 

Didi

C'est la vie.
Vere rrofsh. Se sjemi te rakis, Lol
 

Didi

C'est la vie.
Artin cajin dhe verem po i imagjinojm se spam gje. :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Ne çajin e mbledhim vetë dhe është shumë i mirë:)
  1. Çaj mali
20190819_070140.jpg


2 verën e bëjmë vetë( musht)
20190819_070438.jpg3 boronicën po ashtu
20190819_071330.jpg


4 kungull
20181128_115115.jpg

20190506_205656.jpg5 arra
6patate
7 fasule
8 gështenja
9( qumësht kos djath gjizë tlyen:p vezë)
10 turshi
Mjaltë
Raki
E plot të tjera..( nuk jam në shpi të sjell foto)
Këngë e valle sa të duash...
Jemi të haresë e jemi të mirë :love:
 
Redaktimi i fundit:

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me sa di une, jam e para kuksjane qe regjistrohet ne ri-hapjen e forumit. :)
Iu uroj mire se ardhjen te gjitheve dhe sonte per darke jeni te ftuar nga une.
Menuja eshte sekret por jam e sigurte qe do iu pelqeje shume. ;)
Mire se te na vini e mire se te na rrini......
A din me a fli ti ??
Po du me u ngi
Se allah shume jam umtu
Kerrkush allahile spo mun me me kuptu
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo rakiA sen sum vyn
Valla i hupt del me pi alkohol
Smunesh sportin me e lujt
Run porten e ta shtijne goll
 
Top