Sofra Lezhjane

TIGRI

Anëtar i ri
hajdeni lezhjan edhe 1 her ta shtrojme sofren te zotin e shpis e kemi(benit) shpresojme se do na vije dhe zoja e shpis (hana bluh)dhe te shtrojme si ska ma mir
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
Pasken humbur lezhjant fare megjith zojen e shtepise.:(
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pse kaq varfer kjo sofer???:(
 

Lauri

Anunnak
Lezhjanet i bejne pushimet shum te gjata(muaj te tere).Ne shtator do mbushet sofra pa tjeter.
Ps.POVERI MA BELLIIIII.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Pershendetje sofra....

O Lauri ku jan pijet,ku esht ushqimi...

O Beni je ne gjum ti :D
 

Lauri

Anunnak
Pershendetje sofra....

O Lauri ku jan pijet,ku esht ushqimi...

O Beni je ne gjum ti :D
Une nuk zhgenjej mysafyret me gjera vituale.Une ofroj vetem ne realitet:dong:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ku i keni beniT dhe albgrl88 ?
ne poushime?? skalojne me nga shtepia virtuale?:)
psh lezha:)

dhe ty lauri mqs ke ngel i vetmi reprezentat:p
 

BeniT

Donatorë
Pershendetje vizitorve te sofres Lezhjane.
Mqns qe sot nisem per udhetim . Mire u shkruashim nga java e dyte e Shtatorit , kur te kthehem nga pushimet ,
Me daten 11 gusht do te jem ne Lezhe, per ata qe duan te pijne ndonje kafe apo birre .
Kalofshi pushime sa me te kendshme te gjithe .
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pershendetje vizitorve te sofres Lezhjane.
Mqns qe sot nisem per udhetim . Mire u shkruashim nga java e dyte e Shtatorit , kur te kthehem nga pushimet ,
Me daten 11 gusht do te jem ne Lezhe, per ata qe duan te pijne ndonje kafe apo birre .
Kalofshi pushime sa me te kendshme te gjithe .

Hajde hajde ca vere ka per te qene kjo e sivjetshmja :kercim:

Mire se te vish ne Shqiperi :kercim:

Na le adresen e eee se nuk e di ku bie une :p

Kalofsh sa me bukur yllo e befsh qejf ,beqar po vjen me duket ,hajde me krahun plot u kthefsh LOL
 

Lauri

Anunnak
Me 11 gusht do jeme edhe une ne Lezhe.
Mish,peshk,vere e birra te fresketa do kete per te gjithe ata qe kane deshire te provojne mik-pritjen tone.
ps.Mund te telefononi ne n.166 166 166.Ju pergjigjet sekretarja,kujdes me sekretaren time,ok.
 

Lauri

Anunnak
Per te gjithe ata qe nuk kane ardhe ne Lezhe per te festuar 15 gushtin(festa e emigrantit)po ju dergoj disa foto te bera nga une,me ndihmen e stafit te tv Klan qe me pranuan ne tribunen e telekamrave per te pasur mundesi me te mire per te fotografuar.
NJE KONCERT ME KENGETARE NGA GJITHE RRETHET E SHQIPERISE.
NJE FESTE QE TE NGELET NE KUJTESE.
 

Lauri

Anunnak
Jane rreth 40 foto.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mirese u ktheve ne shtepi Lauri
e shof qe ke bere qejf...dhe fotot nga profili jan deshmi...dhe kto tek tama patjeter:)
 

Lauri

Anunnak
Ju ftojme vitin tjeter.
 

Lauri

Anunnak
Fml zzinna,eshte nje date per tu knaqur NE LEZHE
 

Lauri

Anunnak
Kenge ne skene dhe kercime ne publik
 

Lauri

Anunnak
Nga te fotografoja me pare,ne skene apo grupe te ndryshme kercimi qe krijoheshin pa pritur
 

Lauri

Anunnak
Kenge, kercime, BIRRRRRA te frsketa
 

Lauri

Anunnak
Mos na mungoni me 15 gusht 2009,feste qe perseritet cdo vit.VETEM NE LEZHE
 

Lauri

Anunnak
Eshte e veshtire te kuptosh se kush te ben te kercesh;Kenget,muzika,birra,shopqeria,apo...nuk e di.......por po behet qef i madh ne Lezhe
 

Lauri

Anunnak
Nuk ju kam prezantuar kengetaret.Mendoj qe i njihni vete...
 

Lauri

Anunnak
Dhe me ne fund BeniT dhe nje shok i femijerise ne Lezhe(ne sherbim)
 

Lolita25

So EmoTionaL
Lauri po ti nuk kerceve fare ne ate fest?Apo vetem rrije pas aparatit :kiss
 

djaloshi-LEZHE

EKONOMIST
u riktheva perseri dhe per djemt lezhjan do flas.
ha ha ha.
ku ka ma mir se me pi kafe ne lezh tek enigma ne kat te dyt.


MIRE SE JU RIGJEJ LEZHJANET E MI.
JA KALOFSHIM KENDSHEM
 
Top