Sofra Lezhjane

Lauri

Anunnak
Ju stafistet ngelet tu pi kafe me njeri-tjetrin, puthje ktej e puthje andej, darka romantike e ku di une.
Asnjeri nuk tha hajde Lauri .
C'kujtoni ju se nuk kam me ke te dal ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ua dhe ti @Frank i keture aneve?
Pa he te shohim traditat e bujarine tuaj.
Cdo te na ofroni per darke?
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Epo mysafire me delenxhinj se ju s’me kishin zene syte!
A po çoheni e dilni jashte?!
Hajde kepusni qafen!???
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Epo mysafire me delenxhinj se ju s’me kishin zene syte!
A po çoheni e dilni jashte?!
Hajde kepusni qafen!???
Aaaajjjjj te ra mielli eee????,ikem ikem se kemi frike nga ujku????
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Sa jan shtu lezhjant merr. :p
 

Lauri

Anunnak
Lezhjan vihuni ne rresht per nji, t'u numroj sa jeni ?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nuk ka nga shkon per Shkoder Quku pa kalu neper Lezhe.
Ai po thote paska sofer Lezha ? ja shpofsha gomat e makins.
Un për vedi i bi per tok nga Kroacia ???
 
Top