Sofra me porçini

Endrra

VIP
A ka ndonje emertim shqip .. e nese jo .. te keshilloj perdor emrin latinisht .
Psh ne Gjermani keto kerpudha jane shume po shume te dashura .. ose me mire te them te gjitha llojet e kerpudhave ...
Vete natyra alpine i favorizon .
Quhen Steinpilze.. shqip= kerpudhat e shkembit
 
Nje pyetje , perse pikerisht neper forume reklama e "Biznesit tuaj" se di ti qe ne jemi konkurenc e forte 😛
Ps: lol mua me mire me hiqni koken se dyshimin 😂
Pse dyshon ti?
Ndoshta sepse je e shejtanzuar vete mendon qe edhe te tjeret jane te tille?
E ke gabim.

Kilja e tartufit aq eshte....300 €....ne Bangladesh....ndoshta😂
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
Pse dyshon ti?
Ndoshta sepse je e shejtanzuar vete mendon qe edhe te tjeret jane te tille?
E ke gabim.

Kilja e tartufit aq eshte....300 €....ne Bangladesh....ndoshta😂
Qafsh shalet e tua qe me tingellon pa sens hic 🙄
 
@Kerpudha PORÇINI E PYLLIT
Ti mireserdhe dhe rrofsh per çmimin shume te lire qe me bere, te jam shume mirenjohes sepse kilja e tartufit tone(e perseris tartuf shqiptar eshte minimumi 150.000 leke te reja e shkon deri ne 400.000 leke, gjithmone te reja).

Forumim te kendshem😁
 
@Kerpudha PORÇINI E PYLLIT
Ti mireserdhe dhe rrofsh per çmimin shume te lire qe me bere, te jam shume mirenjohes sepse kilja e tartufit tone(e perseris tartuf shqiptar eshte minimumi 150.000 leke te reja e shkon deri ne 400.000 leke, gjithmone te reja).

Forumim te kendshem😁
Tartufi eshte 12 lloje
Cmimi i tartufit te zi qe kemi ne eshte 300 euro kg
Cmimi i tartufit te bardhe qe eshte tani eshte 600 euro kg
Une jam menaxher prej 3 vitesh ne kte kompani dhe ka qene cmimi aq sa thu ti por tani aktualisht eshte me kto cmime
 
A ka ndonje emertim shqip .. e nese jo .. te keshilloj perdor emrin latinisht .
Psh ne Gjermani keto kerpudha jane shume po shume te dashura .. ose me mire te them te gjitha llojet e kerpudhave ...
Vete natyra alpine i favorizon .
Quhen Steinpilze.. shqip= kerpudhat e shkembit
@Endrra ktu jemi forum shqiptar dhe duhet te themi ne ate gjuhe qe e njohim ne ne shqiperi
 
Last edited by a moderator:
Top