Sofra qeflinjve

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Зngjεll

___________
E se vetem kjo tema bie qetesi gjithe forumi thuaj hahahhaha ka ikur zhurmusi se nga eshte se di po te jete mire te pakten :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
si ndjehet mungesa e Angel_Devil,bi qetesi kjo tema direkt :p
lene se spo hyja me te leja pak antaret serioze te bashkebisedojne te qete po me sa shikoj sa kam ikur un ktu qeka bere shkretetire
Зngjεll;166139 said:
E se vetem kjo tema bie qetesi gjithe forumi thuaj hahahhaha ka ikur zhurmusi se nga eshte se di po te jete mire te pakten :)
po duhet 1 me aktivizu antaret se i ze gjumi mir jam mire porvec shtylles se telefonit qe e hudha ne toke para 1 muaj :)
e pra,tjet tu be qef tpakten:D

tashi qefin se ndajm ne asnje moment dhe aspirinat i pime me birre se eshte e kote ti pish me uje kur je tap 24 ore
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
shi lene mi se erdhen te gjithe hahahah megjithse kto jan te gjithe te mire sdalin nga shpija se i han ujku un behem per ke tropikali a ma jep nr te jap 1 kafe
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
haha cke me plaken mi po thuj plakun hahahahaaah pse po qesh mi keq me ju kerku nr keq jo e mi se kam vene dhe shkrimin ke facebook qe kerkoj femer per ket party po meqe po shkoke ti amon mle i takim se mos vjen me amoren mi se na fute ne vorr
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Huh sa ka qe nuk shkruaj ne kete tem looool

Hello Qelfi dhe Qeflije hahah :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Loooool ti qenke si puna ime hahhahahahhahahha

Qiflinj hesapi :p

Ckemi yllo ca ben ti si ja kalon ?
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Sa keq ta jap nr una mos te ngelesh vetem me :p hahhahahhaha

Apo do msn :p
 

Yellow Redhead

angels walk among us
ama tme besh shoqeri virtuale,kshu kam plot un :p gjithsesi thnx:)
dhe ajo firma jote me demoralizon,,pushimet sa kan fillu plako,hiqe shpejt :p
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
ghahahghaghaghgha qe kur kam ardh ne kete forum ka gati 1 vit ate kam pas hahaha do ta ndroj mos u merzit :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Se harrova kush tha qe bej vetem shoqeri virtuale un :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Hhahahahhahah hajde gezuar :D

Mo mir do te jet kur te jemi andej nga conversi :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
o jete parazitare:(
hahahahahhahahah

mmphhhh ja ashu,sonte koti fare,mu prishen planet,ngela vetem,i futa 1 vodka dhe erdha nshpi kaq heret..vl:D
kshu eshte kur sme degjon megjithse qe sot e tutje do i bej un planet neser ne 5 me ke ke shpija per kafe pastaj per raki
pasneser ke topikali per plazh me u bo si cokollat parsineser ne vlore per pshk e kshu me rradhe kshu qe bej gati valixhen se do ikim me pushime hahahah
Sa keq ta jap nr una mos te ngelesh vetem me :p hahhahahhaha

Apo do msn :p
ma jep dhe mu nr re plako te bojm icik gili vili mas ores 3 te notes
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
hahahahaha me ty eshte rehat robi,24 gjith diten sahati,kshu te do partia:D:D :syze:

Hahhahahahha sikur kemi kalamaj per te mbajt me buk hahahhahahahha

Ec ero ta kallim fare neser kismet do te kthej pergjigje kur do vi andej :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahahaha me ty eshte rehat robi,24 gjith diten sahati,kshu te do partia:D:D :syze:

a te kishte pas dita 48 ore do isha knaq per koken time o sofra qefit mos u merzit se kto antaret jan serioza po sa tme kesh mua as mos e rruj fare se te boj un muhabet ops kemi dhe arlinden ktu do i jap te drejtat e sofres per te na organizu na i party one nigt si dreqin ishte ajo fjala se sdi me e thon
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hahhahahahha sikur kemi kalamaj per te mbajt me buk hahahhahahahha

Ec ero ta kallim fare neser kismet do te kthej pergjigje kur do vi andej :)

plako mir qe po vje po a do kesh fuqi me u kthy ne shpi hahahhhhhahahahahahahahahah
 

Yellow Redhead

angels walk among us
hahahahahahahahahaha LOLLOLLOL one night stand:D
me then t`drejten edhe mu sme dalin 24 per 1 dite..e vuj shum kte mungesen e kohes..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hyra hyra po sdo rri shum se kan bo barin gati cunat :):):)
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Zaje ik re dele se po te presin, loqe... :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top