Sofra qeflinjve

Angel_Devil

Themelues i Forumit
KJO ESHTE SOFRA ME HOT E FORUMIT
TE CDO RACE NGJYRE APO KRAHINE TE MLIDHEMI KETU TE HAME TE PIME E TE KENAQEMI
3309138644_e4b77ba468.jpg

DHE KUSH NA KA INAT KSHU NA PAFTE PERNAT
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Sofra qeflinjve

O qeflli ia ke varur sofres tate.. asnje postim s'ke shkruar e ke lene bosh :p..
Ju pershendes..!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Sofra qeflinjve

:p

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra qeflinjve

E kane kap hallet me duket tani te shkretin Angel_ ........ka harruar qejfin ahaLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra qeflinjve

Lol paska vdek qejfi ne kte forumi :p LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Vetem se.ks bohet asgjo tjeter .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Boje , dyshe se tekja sdel se te shoqeroj un , ska nevoj me pa se sdo dalim **** neper forume lol hahahah
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra qeflinjve

Per qefliun 2 kate me siper siper...!
Per qefleshen me siper...!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Po kam frike te nxjerr foto , se ka fillu dashnorja me u fut neper forum , ngaqe e kam gjys seriozisht , kam frik se merz po mpa me tjeter ne foto ;).Nejse flm per koronen por un pi vetem norga e tirona , kto birrat e shtrenjta mbojn alergji se me 10 mij lek sbohesh tap kurse me norga me 10 mij lek shko per shele .
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Lidhje leshi moj hahahahah e hongre ti hahahahhaah.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Sa kam gjet e sa kam lon , e prit sa do lej , spo ma bo zemra bum bum si bleona qe ta mor dhe un 1 te mledh ment :)po te persh me kuptimin e fjaleve te shkurtuara ...


MHB ==> Më hahet buk !
FLM ==> Fli me mua !
SPS ==> Sjam për sonte !
KLM ==> Ke lujt mendsh !
TDSH ==> Të dalt shpirti !
VK==> Vërtet këndshëm !
VL==> Vap e leht !
Tkshxh==> Tarzani kalon
shumë xhungla !
Pz ==> Pa zgjidhje !
Tkz ==> Të kafshoft Zagari !
TFS==> Te fala sateme.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Ueee sa tap jam sot , per zotin sa marova pun po jam dru fare , a ka ndonje qeflije ne linje apo jan te gjitha te nershme .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

po me mire te shkruajme nga nje gje ne forum, pshmb ketu te sofra ti futim nga nje cik relaks :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

Eeeee une ate dua muhabet se kam zene krevatin nga gripi :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

Lere se e hoqa per ca kohe LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

lere se na iku truri mire qe po marr cik pauze tani :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

po mbarova nje cikel , tani do vazhdoje edhe ne qershore sezoni tani.
 
Top