Sofra qeflinjve

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

mmmm sme kuptove tani nuk kisha sezon, mbarova fare ne dhjetor, ndersa tani ne qershor kam sezonin per ciklin e ri 2 vjecar :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

hahahah jo jo, me raste festash kam qene se perndryshe sdo kisha perfunduar tani....tani te shofim ca behet :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra qeflinjve

Supaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,Supaaaaaaaaaaaaaaaaa e forumittttttttttttttttttttttttttt.Hani buk e flini Depsëza lol lol lol

2vt8k6d.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

Angel na hidh një birrë mo burrë i dheut, sa koprac je bërë ncnc :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

norga-premium-lager.jpg


Mere birrn sjam bo koprac jo , po ka ra kartagjena nga corona kena perfundu me norga :p
 
Last edited by a moderator:

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

norga-premium-lager.jpg


Mere birrn sjam bo koprac jo , po ka ra kartagjena nga corona kena perfundu me norga :p

Gëzuar pra flm ..
Iiiii po më zhgënjen cik me këto shije ulje çmimesh :p o itali ku je o itali lol lol .. na i jepje birrat më të mira kur ishe andej
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Hahahahahaha , po 1 gje te dish ne shqiperi deh kur vija per qef vetem norga kam pi , megjithate , ne virtual ka ra kartagjena , se ne ral kemi icik me shum lek mund te arrijm deri tek birras tirona me kanace :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

Hahahahahaha , po 1 gje te dish ne shqiperi deh kur vija per qef vetem norga kam pi , megjithate , ne virtual ka ra kartagjena , se ne ral kemi icik me shum lek mund te arrijm deri tek birras tirona me kanace :p

E mo mirë se kënaqemi dhe me kanace ne kur kemi shoqëri të mirë :).. :hug:

Si gjithmonë do ngelesh xhentilman ;).. gjëja më e vecantë e Angelit ..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Pse kte pershtypje kam len qe jam xhentilmen :p . Ndoshta jam icik si shum , pranaj spo me hec llotaria ;)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Sofra qeflinjve

Leri lloterit vella se spo del gje keto dite fare!!!!


sbejme dot as qejf tani, :S
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Keq ne oren 9 kam mbaru pune , gati per gjume , jeta nates na ka braktisur , u plaka :p Ju persh te gjitheve me kte kengen .

 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Sofra qeflinjve

shum keq devil :p

une ju pershendes me kte

[video=youtube;ZFhnlz-A4PI]http://www.youtube.com/watch?v=ZFhnlz-A4PI[/video]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Miku mosha mu arl u plaka isha kur isha tani jam me shum per relax :)
Ndoshta shkalloj dhe ndonjeher ne te rradh por jo shpesh .
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra qeflinjve

Vetem keng ka tek kjo sofra?? :p

Ndonje gje per te mire ska? apo ta marim vet
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Une spo shof qeflinj ketu:nuktedua:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

t'kuptoj eri...ja degjo kte pra, se vera per kshu relaxi esht :)

hahaha arl , po i teke bar sdo e pi un me shoqeru ket kongen :) :pPP

ka ca te dush ti ka , hap gojen se ne dispozicion na ke , ta sjell dhe me post po deshe :p
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra qeflinjve

Eri me sill nje guinnes:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

frappe-al-gusto-di-birra-guinness.jpg urdhero DidA :):):)

Ja po therras dhe infermjeren tme japi dhe mu icik sherup te shoeroj ty , dhe tbojm i dor muhabet se na ka mar malli .zwackunicumroundbottles.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

Mbrëma sofra..
Për mua një vodka-martini bianco ju lutem ..

Faleminderit para kohe :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Love je me fat ka dal ajo birra e re qe pe ne foto 1.5 litra :p si thu per ate na dalin 5 shishe un ti dhe ajo ne kodren e kuajve :).P.S si u bone se tkom pas smun duhet me te ardh per vizit ca do me te sjell .
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sofra qeflinjve

Ah rrofsh Er, Lovit mos i jep gje se na dehet:p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

Haha ju me ato bidonat e koka kolës lol trullosesh sa i shikon jo më ti pish :p Sa kam qeshur me vete kur e pashë.. një ditë do ju shikoj me fuçi birre në plazh :p

Po re po tani kujtohesh ti që jam sëmurë :(.. ta ka marrë mendjen vespa ty :p

Ore si u bë ai që vdiq u ngjall ëëë :p ja pyet njëherë didushen ndoshta e di ..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

Ah rrofsh Er, Lovit mos i jep gje se na dehet:p
Un ate du te bohet tap kjo moj , se kom pa asiher tap loven ta coj i her per shele ne kte :p:p se o plak kjo se man hahahLove ja ku e ke yllo vodka dhe 2 gotat 1 per ty nje per mu , Ja dhe i got martini te bardh me ullinj sic e do tradita italiane te servirur ne detaj , do e bojm cin cin tani alla nostra salute :p Martini.jpg
finlandiavodka.jpg
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra qeflinjve

Cin cin ylli merci :)..

Ika tani notën se skam mendjen në forum këto kohë :p jam bizi

Gjumë tomël të gjithë .. e qaj durrsakçen ëëë :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra qeflinjve

E qan me lot mo e qan , jevgun e ke gati kur te dush bujrum te pret , i ka ven dhe dhembet :p . Mir qe te shof en cdo cep neper pc , po dhe ne dr do me dalesh perpara kulmi i kulmeve , Bonne nuit et beaux rêves baiser.
 
Top