Sofra qeflinjve

Passion

Banned
Titulli: Sofra qeflinjve

Hyni e ju ne keto sofra enkas per qeflinjte?

Ohhhhhh thash.
Me ne fund nje strehe e per mua.
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Une hera e pare qe hyra e sdi nese do kem deshiren te hyj me pasi ska mirkprites kjo sofra :p
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Haha shpresoj vetem mos me zhgenjeni :p Po he si ja kalojne qejflinjte ketu tek kjo sofra?

Nje wiski sna nxorret pa le se per kafe vajti vone :p
 

Passion

Banned
Titulli: Sofra qeflinjve

Ulu te lutem.
Vere te kuqe ka.
Muzike Chris Rea me kengen On The Beach.
Nqs se doni me thoni.:yeah:
 
Titulli: Sofra qeflinjve

Me pelqen shija juaj muzikore kshu qe jam dakort :)
Sa bukur te te zeje gjumi me nota muzikore. .. ju Flm dhe ju uroj naten e mire per sot! :*
 

SpaceGirl

BimBumBam
Flet me kode Didi 😆

Demek, ja futen komet me i kpuc Er bandillit, kurse ne rastin tat, je ti ajo qe ja ke fut burrit pranej je akoma ktu 😜
Zhigo jo kaq dhunshem sepse kam ndjenja un lol
Burrin mund dhe ta kem henger faktikisht 😛 kshu qe bo kujdes
 

SpaceGirl

BimBumBam
Jo "mund" jo, por ja ke pi longun 😛
Prandaj thu mezi po pret te mbaroj karantina qe te shpetoj? lol
Un kujtova mos e kishte nga qe donte tme conte per dark romantike posht nje qielli plot yje😁
 
Top