Sofra Shkodrane

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Nje pershendetje speciale per @Marakli^Krapit dhe @Petrit101
Ky eshte nje nga kengetaret me te mire qe mund te kete Shqiperia!
Fatkeqsisht, ky nuk eshte i promovuar aspak nga RTSH apo mediat muzikore shqiptare!
Kengetar shuuuuume i talentuar, njohes shume i mire i kenges tradicionale shkodrane, nje pasuri e vertete per Shkodren dhe muziken qytetare shkodrane!
Respekt te pakufijshem per kte talent!

 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa ke maj hasije sban robi me ta ba nji pytje serioze 😂😂😂
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
@Marakli^Krapit ooo quk ku je qe mos te paça 😜😜😜😜
Nga Fatmir Bashli 😁

Kur pat ra termet n’Shkoder ne 1979, erdhen prej tan rretheve me u solidarizu me ne . Edhe Skender Sallaku takohet me Tefen e i thot,, - Tefo erdhme dhe ne estrada e tirones me dhon shfaqje per tju hek i çik at’ merzin qe ju ka kaplu per kyt fatkeqsin qe ju ndodhi,, - Per dy fatkeqsit qe na kan ndodh thuj ,,, - Po nji mo Tef pse dy !! - Po nji a asht termeti ??- Po pra !!- Edhe e dyta e ma e randa asht qe keni ardh ju tiransi me na ba me qesh ne shkodranve,
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ku je thpirti ke hup krejt ke fillu me ba interesanten edhe moshen e ke bravo😋 😘
Kto jan barcaleta tash 50 vjet i din tan Shkodra 😂😂😂 i ka ra per hise Fatmirit me i tregu 😁 si ka punt mir me bjondet Fatmiri ae ke marr vesht 😂😂
 
Top