Sofra Shkodrane

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Une skam mbaruar ende punen e ti pret ende hyzmet nga ana ime?!
Ik andej se me merzite
Un isha tu marr shenime ngace me ty skam ku me fol,mos u nxej kaq shpejt
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ku je thpirti ke hup krejt ke fillu me ba interesanten edhe moshen e ke bravo😋 😘
Kto jan barcaleta tash 50 vjet i din tan Shkodra 😂😂😂 i ka ra per hise Fatmirit me i tregu 😁 si ka punt mir me bjondet Fatmiri ae ke marr vesht 😂😂
Itu jam mar drite dilli. Ku je ti qe me ke lan pas dore krejt qe mos bash 4 kam bashke per 1 jave 😜😜😜😜😜
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me ka ngel fiksim ai doktori shkodran te neurologjia, por jo se ishte seksi jo
Po si nuk vishte nje shall lumadhi e te fshihte ato te thethiturat ne qafe ,se une sjam as rob me stil ...syri ja aty 🙈🙈🙈🙈
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
@Ledia mpyti njena prej parrucet, ishte tuu mledh teshat dhe i lind pytja a quhet patriotizem me qit brekt e kuqe e rregjipetat e zeza ne tel a? 😂😂😂
 
Top