Sofra Shkodrane

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Aaa e paske keq ti, vetem qe sdo vij kush te mari perdore te thot "majtas ke malin X, ne mes ke lumin Y dhe djathas ke Shpresen" lool
Ransi ka me ken shpresa djathtas se rregullohen tjerat 😉
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ah cdo njeri duhet te kete nje "Shprese" djathtas... por deri sa ta gjesh cik rruge e gjate :p
Ransi ka mas me vdek shpresa cdo gja tjetër rregullohet
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Un kam nji jet qe se ha bakllaven ti u merzite per 1 vjet 😁
Nuk u merzita vetem per bakllavan por dhe per njerzit e mi. Kam dy vjet qe po e festoj larg mamit tim e vellezerve te mi. Me mungon ajo pjes kur e kthenim sallonin ne nje restorant kur u tundet shpija nga zhurma muzika .kjo po me mungon shume prz
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nuk u merzita vetem per bakllavan por dhe per njerzit e mi. Kam dy vjet qe po e festoj larg mamit tim e vellezerve te mi. Me mungon ajo pjes kur e kthenim sallonin ne nje restorant kur u tundet shpija nga zhurma muzika .kjo po me mungon shume prz
Duhet mu msu edhe un ka 23 vjet lerg mamit e kurgja sme gjeti 😁 Ajo qe po mundohesh me ba per femijet asht ma e fort se cdo gja tjeter 😉
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
FB_IMG_1609444459582.jpg@Petrit101 dikur kan pagu lek per kry Krapit un po ta bi gratis 😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
du me ardh 1 nate..po nuk e di si do me presin....
Ska ma pritje asht kovid 😁
Normalisht jena te pritshëm edhe pse vitet e fundit qa kam vu re fukarallëku ka ba te veten.
Un per vedi nuk baj 10 metra per me hanger vetem me pelwen te me presin me humor.
 
Top