Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nrran shpi Zijaja , prej te zigzaku merr hymje t’re mas bibloteks ku kan nejt Hoxhjet që a ba pallati i ri edhe fillan me çu gjanat te shpija re ,tu kalu para xhamis del Quku se kishte shku me fal xhuman edhe e shef Zijan me raft n’shpin
Zija a po t’bjen ran
Besa ifije
Po t’kishte thirr Zalon me ta dhan i dor der sa t’krysha pun un
Zalon e kam iktu mren tu majt teshat mas t’lozin mar ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Dy burra 60 vjecare duke biseduar, njeri i tha tjetrit: Mendon se brezi yne, mosha jone ka qene ndryshe nga ky brez qe po rritet ?
Ah more shok i tha tjetri, ne jemi brezi i fundit qe ka degjuar prinderit, dhe brezi i pare qe po degjon femijet... ?
Quk ma merr mendja se e din kush e ka shkru ket ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Hahahahah mu me pyt prej ne gjabije e deri te koloseu
Skenderbeg ncuq ?
Perash rrin @SaD pyte ate
Per parrucen e ke si shpirt
 
Ti rrofsh per info ?
Ajazme m'ka lind mami.
Vete jam nip skenderbegu e nip perashi.

Sidoqofte t'fala mi bej shkoderloces.
Thuaji qe e dua fort ?
 
Iket spo e kuptoj ne ajasem te ka lind mami. I takon me ken nip ajasme. Se me qite tre vene vedin nip
Mami dhe dajat plus tezja kane lind te gjithe ne ajazme.
Nje daje rri ne Skenderbeg, nje ne Perash ndaj thashe jam nip perashi e nip ajazme ?
Sidoqofte ke te drejte.
Por nje gje nuk e luan as topi, jam nip Shkodre?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
ooo mirmjesiii o zottt. :p
He a dolet nipa e mbesa me njani tjetrin aaaaA? haaahahahhaha
@Etna silli @LeVoyageur ,nje kafe,ti bejme e dy llafe,se duket rob i mire.
nip shkodret maaaaa,...uuuu hahahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top