Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qeke shkodran historik ?.
Ju dhe tepja jeni lagjet me te vjetra te Shkodres.
Mami ka lind ne Ajazme koder.
Pastaj 7 vjece ka shkuar ne Skenderbeg.
19 vjece ka ardhe ne dr.
Ja un jam këtej posht kalas, atëherë tash e mrapa mqite punë me t'thirr nipash ??
 

NGU

Wild child full of grace
Mos u ngushto nje cola pr mua:p
Por iher dua buke?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top