• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Shkodrane

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Shkodrane

Ata i dua per vete :p lol

Mos doni ndonje gje keshtu si mysafire qe jam, apo si vereni keto gjera ju ketej :p
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Ata i dua per vete :p lol

Mos doni ndonje gje keshtu si mysafire qe jam, apo si vereni keto gjera ju ketej :p
Pse mo me dur bosh do me ardh ti :p KUSH TA HAP DEREN ASHU TY lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Shkodrane

30 pulipucat e babezitur lol

Une i mbarova ti thua kush ta hapi deren :p

Sa mos te vi me gishta ne ate vend :p lol se lash nam

Me ner tiuj lol
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

30 pulipucat e babezitur lol

Une i mbarova ti thua kush ta hapi deren :p

Sa mos te vi me gishta ne ate vend :p lol se lash nam

paske qen nje llupse se paske shoqen lol ishalla nuk je 100kg :p
duhanin mas e sjell tamrrasha nuk pij :p

30 pulipucat e babezitur QA DO THOT KJA MAJ lol lol perkthe pak se as google se perkthen :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Shkodrane

Bebezitur te uritur pra :D

Call shih si ben robi per gjera vec ne figure,
Ju edhe dallohuni si rrace bujare apapapa
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Pastrone sofren vrap e mos na leni vendin rremuj se jena qytetar t'rregullt na :D
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Bebezitur te uritur pra :D

Call shih si ben robi per gjera vec ne figure,
Ju edhe dallohuni si rrace bujare apapapa
Bujar jena maj na ka lan te tjeret ne trashigimi kshu shkon si mas rraces kja gja :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Qa venet mar qa a kjo mengjezore a babababab
 

AjSi

...
Titulli: Sofra Shkodrane

moren maj ta marrsha si tkam :D

[video=youtube;-4z6eWmbEW8]http://www.youtube.com/watch?v=-4z6eWmbEW8[/video]

:p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Shkodrane

Embelsire ti ben sevap te hysh me shpesh se sjell lumturi ketej ti :)
Flm per kengen :kiss:
 

PaTo_MiLaN

Antarë i Respektuar
Titulli: Sofra Shkodrane

Shkodër loce je nji jetë
me t'vërtetë je mrekulli
marrim nusen n'biçikletë
prandaj tan' na kanë zili :)
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Nadja e mire all. Bujrum kush don kafe :) 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Sofra Shkodrane

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

Shkodrane ti qa snin robi paske ardh heret :D
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

Call po ndonje muzike na e veni :p[/QUOTE]

Nicktjeter :p

[video=youtube;AfSJ__7J-og]http://www.youtube.com/watch?v=AfSJ__7J-og[/video]
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

falas sot dite e shtune mos tju vijne turp :p 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Shkodrane

ueeeee sa i pash goja leng me shkoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....cme bere more Call, po tani ca ti bej pules qe kam bere per drek e me duket si... me mire mos e them ahahahahaha :p
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

ueeeee sa i pash goja leng me shkoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....cme bere more Call, po tani ca ti bej pules qe kam bere per drek e me duket si... me mire mos e them ahahahahaha :p
Bella lere pulen ha makaronat po mas i ha tana lej ca per kumshit :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Shkodrane

Bella lere pulen ha makaronat po mas i ha tana lej ca per kumshit :p
ca komshiu more Call...le te han njeri-tjetrin ata skan pune me makaronat e mia :D

mmmm kur shoh ato midhjet njehere.....ue po vdes nga deshira ahahaha...kam kohe pa ngren fruta deti. u vendos fruta deti per darke ne restorant se vet skam kohe :p
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane


ca komshiu more Call...le te han njeri-tjetrin ata skan pune me makaronat e mia :D

mmmm kur shoh ato midhjet njehere.....ue po vdes nga deshira ahahaha...kam kohe pa ngren fruta deti. u vendos fruta deti per darke ne restorant se vet skam kohe :p
Qenke nje llupse e keqe ti nuk mendon per te tjert hiq lol lol lol
SI ske kohe qe nuk ke hanger fruta deti keni pak restorante ne alb qe i bajne ma te mire se ketu tek ne .... mund te ankohemi ne jo ju :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Shkodrane

ka fan nana a jeni pi se dona me arv neser pur drek
u zemra e vogel kurgja sjam tu tkuptu
ka fan nana maj, a jeni pi se dona me arv
ja ja prep skuptaj
hajt mirupashim e tfala nans
u ty taft pika taft, dona me arv pur drek maj ka fan nana
pashim zemra e vogel, me e gri sa e mir :p :p
 

London

carpe diem
Titulli: Sofra Shkodrane

ka fan nana a jeni pi se dona me arv neser pur drek
u zemra e vogel kurgja sjam tu tkuptu
ka fan nana maj, a jeni pi se dona me arv
ja ja prep skuptaj
hajt mirupashim e tfala nans
u ty taft pika taft, dona me arv pur drek maj ka fan nana
pashim zemra e vogel, me e gri sa e mir :p :p
Ala ske fjet shko mar flej apo je roje sante :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top