Sofra Strugane

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Pershendetje te gjitheve dhe mire se vini ne sofren bujare Strugane.
jan te ftuar te gjith shqipetaret nga do qe jan
Uluni nje nga nje me radhe, rehatoseni si ne shpin tuaj, merrni dicka per te pire, se sofren e keni plot me specialitete peshku.
 
Ciao Struga sa po me mungon :(
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Hajdeni urdheroni urdheroni mirse na keni ardhur hani pini cka tju doj zemra sofren e kemi plot :) :)
 

Lolita25

So EmoTionaL
Pershendetje sofra! cna ofroni me pi se na esht tha fyti :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
ua ua lum i un gjith keta mysafir po me vijne ajdeni ajdeni urdheroni kemi per te pir plot cka ju do zemra juaj merrni :)
 
Redaktimi i fundit:
Mirembrema - Mirmengjes sofra strugane :) :fluturoze:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
na boni na i kafe se po na ze gjumi
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
na boni na i kafe se po na ze gjumi
urdheroni mirse na ke ardh ,per kafe ta ben lala nje kafe me bisht (raki shpije )e kam dhurat nga tirana :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
me cfar e do me sheqer apo pa sheqer :) se jemi sofer qe plotesojme deshira :fluturoze:
deliza flm shummm se edhe ti mbete ne kemb duke u ber hyzmet mysafirve zoti te shperbleft klb :)
 
Pershendetje Suri .....po te mirepres ne sofren Strugane edhe pse jam ne kosove :D
 
Ciao Aurora edhe per ty ..mireseerdhe :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
mirse na erdhet SuRiAnA dhe Aurora mos u merzitni per te ngren dhe per te pir kemi Delizen vajz te zgjuar ju sherben me cka doni :) :) :)
 
mirse na erdhet SuRiAnA dhe Aurora mos u merzitni per te ngren dhe per te pir kemi Delizen vajz te zgjuar ju sherben me cka doni :) :) :)

E une edhe pse jam e Shkupit po ndjej si detyrim dhe deshire me i prit mysafiret :) se shume pak jemi nga Ilirida ketu ne forum prandaj me fal polisi nese po i fus pak hundet si shume :D :fluturoze:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
E une edhe pse jam e Shkupit po ndjej si detyrim dhe deshire me i prit mysafiret :) se shume pak jemi nga Ilirida ketu ne forum prandaj me fal polisi nese po i fus pak hundet si shume :D :fluturoze:
Deliza je yll fare per mikpitje te rehatoesh si ne shtepin tende :)
 
pak me heret polisi me kishte pyetur ne se kishte ndryshuar Struga :) dhe une them qe ka ndryshuar goxha shume nga ajo qe lash une heren e fundit e + qe kesaj radhe ka pas shume turiste :) Kjo e verteton kete gje. Desha te t'i sjell dy foto qe ta shohesh atmosfern se sa e mire ka qene te cilat i kisha bere nga banesa ku kam jetuar ( kam qene mbi diskon Alibi nuk e di nese ka qene aty edhe kur ke qene ti heren e fundit) mirepo nuk munda ti vej se kane madhesi shume te madhe dhe kur i zvoglova e humben gjithe ate vleren qe kishte fotoja :( Gjithsesi Struga me ka kenaq kete vere si asnjehere tjeter. :fluturoze:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
pak me heret polisi me kishte pyetur ne se kishte ndryshuar Struga :) dhe une them qe ka ndryshuar goxha shume nga ajo qe lash une heren e fundit e + qe kesaj radhe ka pas shume turiste :) Kjo e verteton kete gje. Desha te t'i sjell dy foto qe ta shohesh atmosfern se sa e mire ka qene te cilat i kisha bere nga banesa ku kam jetuar ( kam qene mbi diskon Alibi nuk e di nese ka qene aty edhe kur ke qene ti heren e fundit) mirepo nuk munda ti vej se kane madhesi shume te madhe dhe kur i zvoglova e humben gjithe ate vleren qe kishte fotoja :( Gjithsesi Struga me ka kenaq kete vere si asnjehere tjeter. :fluturoze:
te falenderoj shumm shumm Deliza qe me kenaq me kto fjal te bukura per Strugen, vertet esht nje qytet i vogel por ka zemer shum te madhe dhe me bukurit e saj kenaqesh kur shikon liqenin dhe plot bukuri natyrore.Po sikur ti kishe vendu ata dy fotot do me kenaqshe pa mas .Nese te bije ne dor ndonje foto e bukur ma vendo te lutem . Kurse ajo disko Albini nuk me kujtohet ce ka plot dhe sme bie ndermend ,po ti shkon per qef ne strug apo ke dike te afert atje ??:) :) te pershendes klb
 
te falenderoj shumm shumm Deliza qe me kenaq me kto fjal te bukura per Strugen, vertet esht nje qytet i vogel por ka zemer shum te madhe dhe me bukurit e saj kenaqesh kur shikon liqenin dhe plot bukuri natyrore.Po sikur ti kishe vendu ata dy fotot do me kenaqshe pa mas .Nese te bije ne dor ndonje foto e bukur ma vendo te lutem . Kurse ajo disko Albini nuk me kujtohet ce ka plot dhe sme bie ndermend ,po ti shkon per qef ne strug apo ke dike te afert atje ??:) :) te pershendes klb

Jo une kam 2 vajaza te xhaxhait atje te martuara por te ata shkoj vetemn per vizite e tani isha ne pushim 10 dite dhe kam ndejt ne nje shtepi private kam qene mu pereth lumit Drin dhe nga aty i kisha te bera fotot :( Une kam edhe ca foto te tjera te Struges ne PC por tani jam ne KS dhe do i vej kur te shkoj ne shkup. :) :fluturoze:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Jo une kam 2 vajaza te xhaxhait atje te martuara por te ata shkoj vetemn per vizite e tani isha ne pushim 10 dite dhe kam ndejt ne nje shtepi private kam qene mu pereth lumit Drin dhe nga aty i kisha te bera fotot :( Une kam edhe ca foto te tjera te Struges ne PC por tani jam ne KS dhe do i vej kur te shkoj ne shkup. :) :fluturoze:
ok Deliza flm shummm mezi pres qe te kthehesh ne Shkup hehe klb atje ku ndodhesh :kercim::kercim:
 
ok Deliza flm shummm mezi pres qe te kthehesh ne Shkup hehe klb atje ku ndodhesh :kercim::kercim:

hehehe flm klb edhe ti ( kjo klb sigurisht don te thote kalo bukur se ne ne Shkup themi klm - kalo mire :) Nejse :blla:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
hehehe flm klb edhe ti ( kjo klb sigurisht don te thote kalo bukur se ne ne Shkup themi klm - kalo mire :) Nejse :blla:
klb ne themi kalo bukur ja ku e qellove ,shif pi edhe nje kafe per ne ande ne kosov:flutur::bye:
 
Top