Sofra Strugane

Hey ku keni humb bre se na shkoj sofra posht :D Hajde urdheroni ne sofren Strugane :)
 

princesha

Warrior Princess
Pershendetje kojshi... si ja kaloni ka struga, ne qytetin e bukur...
Pershendetje nga kercova....
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Pershendetje kojshi... si ja kaloni ka struga, ne qytetin e bukur...
Pershendetje nga kercova....
flm dhe mir se na erdhe ne sofren Strugane moj princesha e Ilirides :)
 
Pershendetje struga se ka kohe qe nuk te kam pershendet :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
ho pershendetje e nderuara shoqja Deliza si je si kalove ne KS ,flm shum per pershendetjen klm :)
 
ho pershendetje e nderuara shoqja Deliza si je si kalove ne KS ,flm shum per pershendetjen klm :)

pershendetje i nderuar :p

Kam kalu shume mire ne Pz jam knaq krejt - jam shkri - :) Fotot e Struges qe ti kam premtu do i vendoj ne ditet ne vijim se tani kam momentalisht mysafire nga Kosova.Po ma kthejne borxhin menjehere :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
flm per fotot mezi pres ti vendosh ... si kalon me mysafiret hehe,borxhi esht borxh duet te kthehet po ty shum shpejt po ta kthejn hehe :haha:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
:kercim::kercim::kercim:
pershendetje suriana me ben qefin shum per strugen , me te vertet esht nje qytet i vogel por ka bukuri te madhe ,esht vend turistik....klm
struga2.JPG
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Struga-7.jpg


struga-6.jpg
[/IMG]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
vertet vend i bukur..i vogel por i bukur..shpresoj ta vizitoj se shpejti :D

marre moj qysh se ke dit ma heret qe struga osht kshtu:p, zori t'boni me msu diqka:D..pernryshe nihet si vend turistik fantazi struga, shum kosovar shkojn per pushime...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
marre moj qysh se ke dit ma heret qe struga osht kshtu:p, zori t'boni me msu diqka:D..pernsyeh nihet si vend turistik fantazi struga, shum kosovar shkojn per pushime...

oj shtrigi kam nijee..kemi dhe miq te familjes atje..amo une kurr nuk jam shku :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
oj shtrigi kam nijee..kemi dhe miq te familjes atje..amo une kurr nuk jam shku :)
suriana te uroj rrug te mbar te shkojsh sa me shpejt te vizitojsh dhe ke per tu knaq shum .....
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
urdheroni nga sofra strugane kemi specialitete te mira sonde

cipura_izgara_1.JPG
baklava-mini.jpg
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
edhe nga nje kafe shqiptare


800px-Turkishcoffee.jpg
 
Ja disa nga fotot qe i kisha premtuar
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
flm shummm *Deliza* me ke knaq me kto foto te bukura ,zoti te shperbleft, klm ne ket mbremje te bukur :)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
*deliza* e di qe esht von por te urdheroj nje kafe

390.jpg
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pershendetje sofra Strugane:D

I gullash desha un se e boni te mir ju andej:D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
pershendetje dhe mir se na erdhe ne sofren strugane ...

i nderuar Haromsi qe edhe gullashin me pire te beft mir

Image159.jpg
 
ja edhe dy foto te tjera qe rradhes se kalur nuk mund ti sjell .....shpresoj te te pelqejne edhe keto :) Keto i kam bere vete une nga banesa ku rija, nuk jan ete marra nga interneti :D i ke struga 2008 :D
 

ersa

Antar Aktiv
Mirmbroma sofra strugane UAAAAAAA sa e bukur qenka struga nga fotot qe pashe megjithese e kam pas komshie se kam vizitu asnjihere strugen shpresoj ne te ardhmen te shkoj me pushime atje. ju pershendes te gjitheve ju struganve
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
flm shumm , foto mjaft te bukra ,e ke qellu vendin ce ku te rrish me banes ,eshte bukur te jesh rreth drinit te zi ,ishalla veren tjeter kenaqesh edhe me shum ne Strugen e bukur...:fluturoze::fluturoze:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Mirmbroma sofra strugane UAAAAAAA sa e bukur qenka struga nga fotot qe pashe megjithese e kam pas komshie se kam vizitu asnjihere strugen shpresoj ne te ardhmen te shkoj me pushime atje. ju pershendes te gjitheve ju struganve
flm per pershendetjen dhe mire se na erdhe ne sofren bujare Strugane ,me siguri te kemi nga Pogradeci ,jeni te mirseardhur te gjith shqiptaret ku do qe jan , me behet qefi qe pelqeni Strugen vertet eshte nje qytet mjaft i bukur dhe mikprites ...:):)


pershendetje nga Polisi :)
 
Top