Sofra Strugane

flm shumm , foto mjaft te bukra ,e ke qellu vendin ce ku te rrish me banes ,eshte bukur te jesh rreth drinit te zi ,ishalla veren tjeter kenaqesh edhe me shum ne Strugen e bukur...:fluturoze::fluturoze:

e me vjen mire qe te pelqyen e per veren tjeter me Zotin para patjeter qe do kenaqem edhe me shume :)
 
Mirmbroma sofra strugane UAAAAAAA sa e bukur qenka struga nga fotot qe pashe megjithese e kam pas komshie se kam vizitu asnjihere strugen shpresoj ne te ardhmen te shkoj me pushime atje. ju pershendes te gjitheve ju struganve

ersa fotot tregojne vetem nje % te vogel nga ajo qe eshte ne te vertete. :)Eshte shume me e bukur se ce tregohet ne foto. Edhe pse jam nga Shkupi them me plot goje se je e mirpritur ne Struge. Nuk do zhgenjehesh. :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
hidhuni nga sofra strugane ju kam bler nje akullore urdheroni lagni fytin nje cik LOL
 
Redaktimi i fundit:
po ku e ke ore ti ate akullore apo tallesh me ne LOL LOL sa u bera gati ta haja hahah
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
merre deliza ce na bere namin
pro_wchoc_101.jpg
 
uaaaaaaaaaaa dhe vete ma ofroi dhe tani thot mere se beri namin uauauauau cna ka gjet hahahah
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
te beft mir deliza , mos ma ver veshin sot ce e din si e kam hallin e kisha nga maja gjuhes e jo me zemer shoqe LOL
 
ska problem polisi dukesh qe je i lodhur ahahahha
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Titulli: Sofra Strugane

Sofra Strugane ofron nga nje gote konjak per te gjithe antaret e Forumit Virtual

839_0.jpg


Gezuar vllezer dhe motra
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ja te paraqiten njehere
te gjithe ata qe jan from Struga? :p
Te dim kush eshte i shpis,e kush mysafiri? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po prandaj sofra ktej eshte kaq e embel,e fresket e mbushur me gezim. :))
Flm,me i burre te mire i shalla. ahahahahahah
 
Top