Sofra Strugane

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Une kafe ituu? Po si su frytt mo:p
Une mire me jave kam bo mungesa dhe prap kafe prej meje? Neviiii sta fal ty:p
Epo me jav ke mungu e duam nga dora jote kafen se na ka marr malli


:D
 
  • Dashuri
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Une kafe ituu? Po si su frytt mo:p
Une mire me jave kam bo mungesa dhe prap kafe prej meje? Neviiii sta fal ty:p
Degjo dhe lexo Ngu uuu. :p
ama sben kafe,e nuk sherben me embelsi,harroje qe do te marre njeri ashtu me cu shpi,per tiu dhene dru ahahahahah.
Shtroua ty pune,e ne gjona hahahaha
apo nuk eshte keshtu @Xhelozi ? :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahahhaahhaah lere mos e permend se erdhi direkt:p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Vajza vajzaaaa ndaluni ku kam kohe pr martese nashi dhe kjo me duhet:p
Ooo @NeVertiti cme bone:( tani nk iki dot nga ktu un☹️
 
Top