Sofra Tironce

NGU

Wild child full of grace 💫
E kisha per Ketrushin, por edhe une vet si lajmeruese:p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ketrush shtyp ndonje shkronje, hatri im😆
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Te martojme Zhigo-n? Thuaj po lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Un e thash dhe më me pasion se Ketri, duhet te dilshin syt venit nga zemrat :p

@Chupachups hedhou :p

njef nai Dj te mir per dasma? Jo nga kto qe pin raki si puna @Ketrush ene vejn islabobiten masanej 😆

islaboniten se me doli bobicen 🤣
Ketri asnjehere nk shkruan, kjo eshte hera e dyte ne kte forum qe ka shkruar.
Kshuqe ai e meritonte me gjithe zemer!

Se fola shume si serioze lol

Kush po martohet?
@Chupachups bej gati dimijat me i vesh se do kercejmeeee💃🏼💃🏼🥳
 

Mennel

_/\__________________________.
Staf në FV.AL
Ketri asnjehere nk shkruan, kjo eshte hera e dyte ne kte Fv qe ka shkruar.
Kshuqe ai e meritonte me gjithe zemer!

Se fola shume si serioze lol

Kush po martohet?
@Chupachups bej gati dimijat me i vesh se do kercejmeeee💃🏼💃🏼🥳
Oj lulija jon me limona ojj
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Yyyyyy vecse ia nisa tu kercy lol
Ska faj Didi kur thot dua daseeem💃🏼

@ZHIGO kur do kemi nderin te shofim i dasem afrikane?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
@Chupachups sa her jam martu ke kjo tema un, asiher sme ka hec, dy or me ka zgjat dasma. Pranej te kerkova Dj te hajrit 😆

Nk martohem mo dhe pik 😛
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Yyyyyy vecse ia nisa tu kercy lol
Ska faj Didi kur thot dua daseeem💃🏼

@ZHIGO kur do kemi nderin te shofim i dasem afrikane?

Do ti sjell atje ku je nja dy jevgj qe te martohen? He fol...ça do ti me shum prej meje :p
 
Top