Sofra Tironce

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjermoni

Antar Internacional
Mirmjes plako un i futa i dopje me mjes me lalen plako
i kafe turke ene direkt per ndajt
Ti e ke pi kafen e mjezit bashk me teken ?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Normale plako po kjo rakia qe kom un o antifriz ahhaha ste gjen gjo rro robi me ket 101 vjet.
E ka zi plaku im me dashuri dhe pasion mezor i gjeta 1 bidon e kishte mcef se e di qe jom si qen me er e zbuloj direkt rakin. Plako Qingjin blijeni ju un do bi rakin sa te doni hapni gojen ?Ene ja vlojm per dajt si thu sefero?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mirmjes tirona mirmjes ene banda e perhershme
Sefero mirmjes plak si ma ke bo gjumin ?
Je per noi teke me lalen?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Tung sofra tironse o sefero ku je mer plak ? Cke se sjom tu i ra me top rakis jom tu i ra me pisqoll :D

Ca bohet knej nga kryeqyteti?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mirmjes lagja ca bohet knejna ? si ma keni bo gjumin ?
Lajmerim para se te dilni ka shtepia fusni ca gura ne xhepa mos fluturoni kot :D
se koha qeka per parashutizem nga Mali Dajtit :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po mo bo fiksim ai dajti se o mir kur pihesh dehesh masanej i fut i hudhje per qef ne drrejtim te panjohures dhe per piacere hahahahaa

Si ma ke bo gjumin sefo ? Ca thuhet pushoi bora anej ka lagja juj ?
Me ka nel hatrri me lalen se ka hik ne tirone sot e me ka mcef rakin do e boj lanet sa tvi :D
 

Sefer Daja

drague
Po mo bo fiksim ai dajti se o mir kur pihesh dehesh masanej i fut i hudhje per qef ne drrejtim te panjohures dhe per piacere hahahahaa

Si ma ke bo gjumin sefo ? Ca thuhet pushoi bora anej ka lagja juj ?
Me ka nel hatrri me lalen se ka hik ne tirone sot e me ka mcef rakin do e boj lanet sa tvi :D

sa mire ta paska bo lala.vuj aty me vodka rebull.

bora ma ka bo makinen si borbardha.amon se duhet me shku ne pune.:)
 

Gjermoni

Antar Internacional
E mor me hall sefero po keq puna sot qe ishte ftofet duheshe noi got per te voit ingranaZHET :D
Plako ene knej ka un ftofet qamet sot se mor vesh pse po mduket se do ja vloj ne knej bore .

Ka i bie ai veni qe ti mer se un vetem dajton njof ene kalan e pezes :D Na o ky gjiri llazit?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mirmjes tirona ca bohet kshu mer plak fotfti modh ?
Sefero mirmjes plako si me je qu sot ? Un mrom isha me cunat tu hong mish lepri ene speca me gjiz ulli bixej edhe gjona turshi jena knaq sidomos me raki.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po cere te bojm plako kjo a mezja kto kondita kena apo skishin mish tpapam leprat oboobobobob ai langu of of
 

Gjermoni

Antar Internacional
Tung Tirona ca thuhet ne gjum jeni? Mos rrini kot postoni edhe noi her knej ka forumi.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top