Sofra Tironce

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjermoni

Antar Internacional
o toso ku je mer plak se ke hum fare je ne tirons 24 karatsh ti mduket se dole nga Peshkopia hahahah
Mirmroma sofra si jeni mire? Ca thot rakia ? ecen ndopak?
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Mire shyqyr zotit por ka edhe me mire. po ti si je?

qender.

ti?
 
mimroma Tironsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kjo eshte Tirona jone :p
pershendetje te gjitheve Gjermoni ,Gjarperushe dhe omelsina per ne fund Adrenalina puccc
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
PO te dalesh hilleshme ne kete khe ashtu do behesh por me e keqja eshte mos ftofesh e te mos cohesh nga krevati.

nuk ta uroj kete.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
PO te dalesh hilleshme ne kete khe ashtu do behesh por me e keqja eshte mos ftofesh e te mos cohesh nga krevati.

nuk ta uroj kete.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
tirona si tirona mo, kan pla ca fishekzjalle zot po na e sjellin natyren e festave andej nga sheshi nene tereza :)


ti cfare bere naj gjo?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Mirmjes sofra po i fus i got me caj un meqe osht dhe 28-29 afer hajde gzuar.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

Mirdita sofra.

si shume rreklame po i ben atij cajit ti lali :p
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

nuk ma merrte mendja kurre se nje person mund ta vlersonte ne kete menyre. !!
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Epo ja qe ne fund te fundit caji caj mbetet po ja qe na doli mirakolos.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

Sigurisht ajo gjendjen e saj do te mbaj edhe pse mund ta cojme ne qell.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

neise neise po afron nata e bardh si do ja bojm do organizohena diku ne tirone ?
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

NUk e di ju keni planifikuar gje?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Me kan ftu shoqeria andej po se kam iden fare se cfare do bej them te vij po se di tani varet po ti ?
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

Edhe mua me kane ftuar keta te punes jemi nja 5 veta e kane dehsire te dalin por akoma nuk e di se cfare do te bej. Nuk eshte ndonje "feste e vecante" qe ja vlen te "sakrifikosh per ndonje gje, te bukur. dicka kalimtare.
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Po Po aman me heq pak strresin nga rutina e perditshme ca me bo e do robi 1 nat vetem relax dhe qef.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Tironce

Monotonia deridiku mbi cdo person mbizoteron, sidomos tek shqiptaret, qe te dalesh ne tirane ti bish rrotulll gjith qendres e nuk gjen nje lokal te hajrit per tu ul....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top