Sofra Tropojane

Shitsi

i Madh
Pershendetje Motra dhe Vellezer,si ore e keni len qytetin tim pa nje sofer??

Hajde qef e muhabet,raki e mish,lojra me kapuc,lojra pa kapuc,si te doni ju o vellezer jeni te Lir te gjith.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Pershendetje Tropoja!:)
C'ka me henger ketu ne sofer?

mos ha shume moj se do shendoshesh :p:p LOLLOL

pershendetje tropoja ndonje gote raki se eshte ftohte tani pse jo :kercim:
 

Shitsi

i Madh
Kemi raki e mish, lahut e tupan,nder edhe bes,jeni si ne shtepin tuaj,
jo vetem ju por te gjith Shqiptaret e Vertet.te tjeret JASHT
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pershendetje,

me duket se spaska as nje shqiptar te vertet,ose ju vjen turp te deklarohen si te till,me gjith ata un jam i vertet dhe e ndiej veten si ne shtepin time ketu,
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Sofra Tropojane

postuar na kadegorin Poezi strategji,,ajo
me kanoqe اohet e parakalon në mes të Grave,,tė Dùم,,ska koment!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Tropojane

Paskan ra ne Tiran tropojant ju ka hup fara :p
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Po te titullohej Sofer Shqiptare ndoshta por pyetja ime ishte per te identifikuar anetare me rrenje ne Bjeshket e Namuna.
 
Top