Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pe: Sofra Vlonjate

Te gjithe,vijne...Nuk jane ne shtepi ato te zotet por ska gje,i presim...
Po po perderisa i erdhem ne dere do i presim, edhe po nuk erdhen sonte s`ka gje se ne vere jemi, fleme nen hijen e degeve te portokallit :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita Gloom dhe le voyageur:)

Ne menu kemi fruta te fresketa me akullore
Salata-de-fructe-in-pepene-galben1.gif

dhe pije freskuese pa alkool:p
jw189-350a-fruit-juice_1600x1200_59998.jpg


Mire se na gjetet:)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Sofra Vlonjate

ka njeri per plazh ktej..:),..Swett,.pershendetje e dashur,si po te shkon dita,.!
 
Pe: Sofra Vlonjate

Miredita Gloom dhe le voyageur:)

Ne menu kemi fruta te fresketa me akullore
Salata-de-fructe-in-pepene-galben1.gif

dhe pije freskuese pa alkool:p
jw189-350a-fruit-juice_1600x1200_59998.jpg


Mire se na gjetet:)


Flm zzzzzzzzzzzzzzzina :)
Frutat e fresketa me pelqejne, lengu akoma me shume :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Ja erdhen...Levoyaer,nuk eshte nevoja te rrime jashte,gjithmone Sweetzzinna na e le nje kopje te celesit tek vazoja afer deres:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema Nevertiti, une mire jam, dhe gati per plazh ne cdo moment...
Po deshe, nisemi:)

Gloom, ti je bere e shtepise, mund te hysh kur te duash dhe ti qerasesh musafiret nqs ke deshire:)

Le Voyageur gezohem qe te pelqejne frutat, i kam mbledhur nga "jardin"i qe ka mbarapa shtepise...LOL jane "bio", hani pa merak:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra Vlonjate

Ka banane Vlora ??? Ka kiwi ???

Ne Batido di Coco jam futur
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahahahah Sweetzzinna,e meritoj nje cun nga Vlora pra,si e shpise qe jam bere:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Si jo Gloom, e meriton e cke me ate pune:)
Ja po presim te dali me i miri, dhe eshte i premtuar ty:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra Vlonjate

Si ska Cyber??? Po ananasi sa i shishem qe eshte,....LOL

Nuk desha te thelloja akoma me shume diferencen :p Po si ste jepni gje per te pire moj aman mire ne andej nga sofra jone qe jemi dy cuna dhe nuk leme gje per te pire vete :D shume Gjirokastra ka ndikuar ketu LOL LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Si jo Gloom, e meriton e cke me ate pune:)
Ja po presim te dali me i miri, dhe eshte i premtuar ty:p

Kam besim tek ti:pMendo si per vete hahaahahah
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Nuk desha te thelloja akoma me shume diferencen :p Po si ste jepni gje per te pire moj aman mire ne andej nga sofra jone qe jemi dy cuna dhe nuk leme gje per te pire vete :D shume Gjirokastra ka ndikuar ketu LOL LOL LOL
LOLLOL Po ketu tek ne gjithmone ka per te ngrene e per te pire, vetem plot me musafire rrime:p
S'jap alkool per shendetin e miqeve, se nuk dua te dehidratohen ne keto dite vape LOL...
Po andej nga ju bie era me sa pash, ste pershendet asnjeri:p erdhe te besh reklam te maskuar ti? te na vjedhesh klientat?LOL

Gjirokastra nuk jep ananas dhe kiwi LOL keshtu qe mos na komplimento kaq:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Kam besim tek ti:pMendo si per vete hahaahahah
Hahaha, po mendoj njehere per ty e pastaj per mua LOL
Kemi kohe plot, mos u bej merak se o do e gjejme o do e bejme ( me zor:p) sic e duam ate LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Sofra Vlonjate

LOLLOL Po ketu tek ne gjithmone ka per te ngrene e per te pire, vetem plot me musafire rrime:p
S'jap alkool per shendetin e miqeve, se nuk dua te dehidratohen ne keto dite vape LOL...
Po andej nga ju bie era me sa pash, ste pershendet asnjeri:p erdhe te besh reklam te maskuar ti? te na vjedhesh klientat?LOL

Gjirokastra nuk jep ananas dhe kiwi LOL keshtu qe mos na komplimento kaq:p

Bej reklame gri une me menyra te errta LOL LOL ..... Pastaj ne nuk jemi njerez qe mundohemi ti mbajme te tjeret me zor kush do vjen kush sdo nuk vjen....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahaha, po mendoj njehere per ty e pastaj per mua LOL
Kemi kohe plot, mos u bej merak se o do e gjejme o do e bejme ( me zor:p) sic e duam ate LOL

Hhahahaha Sweetzzinna,me nderrime me kombinime:D..Une jam ti,ti je une haahahah

Ika une iher kalofshi bukur....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Bej reklame gri une me menyra te errta LOL LOL ..... Pastaj ne nuk jemi njerez qe mundohemi ti mbajme te tjeret me zor kush do vjen kush sdo nuk vjen....
Po ku pe ti qe po i mbajne ne njerzit me zor ketu?LOL Atmosfera i mban, se une ska litar:p ti lidh:)
Hhahahaha Sweetzzinna,me nderrime me kombinime:D..Une jam ti,ti je une haahahah

Ika une iher kalofshi bukur....
Hahaha, Gloom:p
Kalofsh mire:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mire se erdhe Shkodrane, me kujtove shtepine e Vlores se kisha nga keto lulet. Shume flm
kizz

Per ty:)
chocolate-in-a-box-05.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

Pershendetje juve ktej ... mir se rrini :)

sweetvlonjate keto jane per ty

calla_lily_soft_bunch.jpg


ca bon mi ti kjo eshte ne shtepin esaj duhet te na sherbej me kafe dhe llokum a mos te harroj me arra mundesisht swe:kisst
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Titulli: Pe: Sofra Vlonjate

ca bon mi ti kjo eshte ne shtepin esaj duhet te na sherbej me kafe dhe llokum a mos te harroj me arra mundesisht swe:kisst
Mireserdhe Arfenilla,
1245193636pDX81M.jpg

Per fillim nje cokollatine...

Sa per llokume mund te zgjidhni cfare lloji ju'a ben me sy:p
picture-3.pngPer kafe jam maestro:p si ta doni, me sheqer pa sheqer, turke arabe shqiptare amerikane LOL
coffe.jpg
2266051.jpg

Fotolia_3799171_M.jpg


bear20Coffe.jpgJa ku keni dhe uje te fresket :p
water-glass-headache-lg.jpg


Po ulem dhe une me ju per nje dore muhabet, nqs doni me gje mos kini turp te kerkoni:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

uuauuuaua me le pa tekst tani ti mua !!!ja un vetem ketu do rrin tani gjith kohen kisha pershtypjn se dini te prisni njerz ju vlonjatet , kam ni shoqe nga vlora e till eshte zemergjer :kiss
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirbrma sofra vlonjate mir se ju gjeta :D :D dhe mir seerdhi vetkomplimenti :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

uuauuuaua me le pa tekst tani ti mua !!!ja un vetem ketu do rrin tani gjith kohen kisha pershtypjn se dini te prisni njerz ju vlonjatet , kam ni shoqe nga vlora e till eshte zemergjer :kiss

Kush tha qe sdim te persim ne njerzit :D :D
images


images


Ju beft mir dhe mos e harro se vlonjatet shquhen per mikpritjen dhe zemergjersin qe kan :D :D :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Erdhe ti te vetekomplimentohesh pak ne direkt?LOL
Mireserdhe:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Naten e mir te gjithve kalofshit sa me mir se po merem me pregatitjet e numrit te moshes 24 :p :p :p :p

Na u shtua dhe nje numer me shum dhe ne duke nis mbas ores 12 te ksaj nate :p :p do ja fus nje te qari me te madhe qe se ke iden zina ditlindja esht per ty qar se na iken nje vit nga jeta :p :p :p

kalofshit sa me mir te gjith :D :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top