Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Epo mire do gjendet njeri qe do haj me mua, se po hengra vetem me ngec ne gryke:p hahah
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Sofra Vlonjate

sofra doni gje per te pire?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmberma sofra dhe pershdnetje mir se ju gjeta te gjithve vendas dhe vizitor si ju kam mir jeni ???
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Reni mbrema lalush,si ja kalove... bere ndonje pisllik sot,apo gjate dites cun i mile :--P

Mirberma flori mir mir flm :D po dhe gjat nates cuni mir jam une sbej pislleqe :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema juve....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

He ti ti ... e paske pas pushim sot mesa duket :D
gezohem qe je mire , cna thua ndonje gje te bukur ?

Hic flori mir qetsi ckemi nga ty cna thua ndo nje lajm te bukur :p :p :p


Mirmberma GLOOM SI KALON ???
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

ola vlora e mysafir :)..........ca behet ketu??
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Mirembrema sofra!
Turni 3-te ka dicka speciale sot per te ngrene nga une :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Un gatova heren e kaluar tani le te na ushqej Rendexi :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Te jete per rendexin ngordhem ne...

E jo se sjam aq dor shtrnguar jo :p :p

8Dnshk0ey58IaJGo2ZXXz7O9vcspN4Q0lw7PnqFOORverx6hyA.jpg

Sl97e7tYGf4-FtPe26eJDerGLnjLeY_1kGtQaNGKsr4l2IAoKV.jpg

RHCsnMarWcE6_HC2pLvtoJipt6UzDx2EmiWloY3YtSuSN3IZkQ.jpg

images


0GyFM-EKVtsds7DTe4ITA_V5Z9K-N7MqGnGUtAPcwD_mAJBkCw.jpg

AveElo_C5veoU5MC8x7uIegWTd8CiGpGmmEFgjYKSn4ndbu8og.jpg

images


Qa8BRaiwwBG9g9_x3hyqPW2wbHmO4IpPk4Si-lM_srWxliBt1M.jpg

Urdhroni ju beft mir te gjithve :D :D Evi na sill pijet ti :p :p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Ato haji vete ti ore
une po them gje te mire te bere VETE ENKAS
pa kshu di te gatuajme te gjithe LOL
te thash bella qe do na leri pa ngrene ky ,po ia lam ne dore? LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

hahahah mire e ke :)....di rendexi te bej gje ja ca lengaraq ka bere : haahha :p.....ika un te ha nje pizza jashte me mire ...naten evi dhe sofra :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

LOL te rrije dhe pak do e haje nga duart e miaj
te lepish duart :)
ntn e mire
ska gje se po pres miqte e turnit te 3te
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

hahahah mire e ke :)....di rendexi te bej gje ja ca lengaraq ka bere : haahha :p.....ika un te ha nje pizza jashte me mire ...naten evi dhe sofra :)

ik ik po maman dije nje gje qe pilafi im me mish do te dali dhe ne enderr po nuk e hengre LOL LOL LOL KE PER TU NGRIT DUKE BERTIT RENDEXXXXXXX DUAAAAAA PILAF HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAH LOL LOL

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

LOL te rrije dhe pak do e haje nga duart e miaj
te lepish duart :)
ntn e mire
ska gje se po pres miqte e turnit te 3te

I solle pijet ose me mir na sill pak raki kocimarje :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

mirmbrema sofra:hello: ,sonte paska shum njerz si duket nuk ka vend bosh:mad:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Jo jo ska alkool lala,vetem pije freskuese,energjike dhe leng frutash
mire se erde afernilla :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

mir se ju gjej erdha von un mbase keni mbaru ushqimin per sonte ,ska gje nese ka mbet kaff eshte mir
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Afernilla deri ne 00 ke keta te turnit te 2
matane 00 flasim ndryshe :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

hahah ok nje kafe per sonte majfton
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Sofra Vlonjate

Nuk pihet kafe n ket ore
do rrish si lugat tere naten
do i besh shoqeri tunit t 3te me duket :p
 
Pe: Sofra Vlonjate

Ca behet ketej,mire jeni.. pershendetjeee nje here :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Si lugat thote LOLLOL
Mirembrema Sofra, nga i kemi cupat?

Pershendetje Arfe:)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

po me mir ore se dhe vetem sdo rrim ne o evi :p :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Vlonjate

mirmbrema sweet shyqyr se erdhe se ase kaf nuk te ofrojn
 
Pe: Sofra Vlonjate

Pershendetje Hard :)..sweet, rendex pershendetje dhe per ju :)

Vetem tek haja e pija e keni medjen LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top