Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Kalofshit mir sofra befshit qejf ne vazhdim :D


Hard kkujdes bavarezet se do e han ne cempjios LOL LOL
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Sofra Vlonjate

MIredita softa Vlonjate...ka gje per te pire ketu?

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Miredita sofra, ka gje per te pire ketu?

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Miredita...a ka nje pije edhe per mua o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Hahaha LOL LOL
Ylloooo se paske qene duke u thare per te pire e serish ste kane dhene gje?
Turp te kene LOL
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Vlonjate

diet.jpg


Per ju miq te kesaj sofres
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mireserdhe Arfe:)

upcakes+on+Flickr+-+Photo+Sharing%21_1218165244625.jpg
Snowman-Cupcakes-cute-food-24077670-500-333.jpg
CutestFood_com_the_great_cupcake_pan_ws1.jpg


(besoj arrine per sonte:p)
Naten e mire sofra:)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Sofra Vlonjate

Mir se ju gjej sweet faliminderi per desertin
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Hojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sofra :D

O ylli py kush ta ka pir rakin ore une solla raki dhe per ty ore ti paske qen ne gjume ta kan pir rakin ore LOL LOL

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

MIredita softa Vlonjate...ka gje per te pire ketu?

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Miredita sofra, ka gje per te pire ketu?

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Miredita...a ka nje pije edhe per mua o hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

raki3.gif

SA BERTET ORE :p :p :p
ja te solla tre shishe te kesh raki dhe kur mos te jemi ne ktu :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mirmbrma dhe mir se ju gjeti vet komplimenti sonte apo cjam ber dhe i mir sot :D :D king jam ber kapni ndo nje gje me dor mos te ma hani me sy :p :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema ktej, pershendetje zinush kizz


Mir se na vjen shkodrane bukur sofren ton e ke te lumtur me ardhjen tende si flutur :D :D

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Qe kur se kishe lavdruar cik veten:p
Mirembrema Ren:)


Po ca te bej une i shkreti me ke len pushim ti mua :p :p

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Seshet gje per te pir ju gocani me thoni ?? :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Sofra Vlonjate

A e keni ba darken oj Vlora heroike?
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Ju mori malli gje?
Kot te pyes se e di qe po.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate


Mire qe e di qe pyet kot LOL se JO,(Nuk) na mori malli :p

Flm per inkurajim :p
Une jam edhe e turpshme ia si te prisni ju...
P.s ke ndryshuar shkrimin :D
Haj var ju morena ??? Zto zot sa i mir jam ne anglishte te vdes une per veten ime :D :D LOL

Une nuk ha var, ha ne kembe :p
Meqe ra fjala cf ka :D
Se spo beni figure te mire cdo here duke kerkuar nuk ofroni gje phuuu :p LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Flm per inkurajim :p
Une jam edhe e turpshme ia si te prisni ju...
P.s ke ndryshuar shkrimin :D


Une nuk ha var, ha ne kembe :p
Meqe ra fjala cf ka :D
Se spo beni figure te mire cdo here duke kerkuar nuk ofroni gje phuuu :p LOL


Te pyeta si je :p :p jo si ha LOL LOL
Perher kemi sherbyer ne vetem nga ne mos u anko dudume :p :p :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Flm per inkurajim :p
Une jam edhe e turpshme ia si te prisni ju...
P.s ke ndryshuar shkrimin :D


Une nuk ha var, ha ne kembe :p
Meqe ra fjala cf ka :D
Se spo beni figure te mire cdo here duke kerkuar nuk ofroni gje phuuu :p LOL


Te pyeta si je :p :p jo si ha LOL LOL
Perher kemi sherbyer ne vetem nga ne mos u anko dudume :p :p :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Haj var me the :p
E ketu ska asgje per te ngrene akoma :p LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Flm per inkurajim :p
Une jam edhe e turpshme ia si te prisni ju...
P.s ke ndryshuar shkrimin :D


Une nuk ha var, ha ne kembe :p
Meqe ra fjala cf ka :D
Se spo beni figure te mire cdo here duke kerkuar nuk ofroni gje phuuu :p LOL
Ti dhe turpi...e di ate pune:p
wpid-1317476672_food-seafood-big.jpg


Ha cik:p per hir te Gezimit, se ti spara ke oreks keshtu LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Sofra Vlonjate

Mua gjerat e detit sme pelqejne
por per Gezimin ha nje balene LOL LOL
 

Katia

Hmm kureshtar-e?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Sofra Vlonjate

Mua gjerat e detit sme pelqejne
por per Gezimin ha nje balene LOL LOL
LOLLOLLOL moj jo nje balene....se te la Gezimi, i pelqen format ai...por jo dhe aq LOL Limitohu cik:p ha ca te solla une e mos bej shume teka :--P
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top