Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pershendetje sofra Vlonjate :) Me qe po hy per here te pare nje big :kiss per te gjithe vlonjatet :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mirese erdhe deliza...
dhe ti ilda...se spara ri ne shtpi:)
tju qeras me gje?
 
mirese erdhe deliza...
dhe ti ilda...se spara ri ne shtpi:)
tju qeras me gje?

mire se te gjeta sweetzzina :) mus ske nevoje te me qerasesh se me mjafton shoqeria e sofres :D Jeni shume mikprites qe te gjithe ketu :kiss
 

albgrl

GIRLICIOUS
o labe, kam ardh te te kthej viziten. :p
hadje tani, me bej nje kafe se s'kam pi sot fare...as per mengjes jo!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
nje cafe vetem per ty motrush
hot-cofee.jpg
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hi vlora si po ja kaloni ??i bukur plazhi sot u kenaqa dhe neser aty me keni
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

albstudent

FORCAT RENEA
prsh te gjith si ja kaloni ?? u knaqet nai cik ne vlor ?? un shum mir doja te rrija dh njee muaj :) mos harroni javes qe vjen SUMMER DEPO ben mbylljen dh do behet mega party ok :)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
prsh te gjith si ja kaloni ?? u knaqet nai cik ne vlor ?? un shum mir doja te rrija dh njee muaj :) mos harroni javes qe vjen SUMMER DEPO ben mbylljen dh do behet mega party ok :)
o shoku nuk e beri te shtunen mbylljen?:dj::dj::dj:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
i kam vene flaken...te shtunen me andyn rrezik do me kete marr dhe kamera...flaken pervelim fare :bum:bum:bum:bum:bum:bum

:qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::qaj::kallash:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
epo mire epo mire....je bere tap dhe ti...po ndjek nga nje diet me vere LOL LOL LOL
 
pershendetje sofra ime,kam ber njecik mungesa ketu por justifikohem..

per ata vlonjat dhe jo vlonjat qe nuk kan pat mundesin te shkojn te summer depo kte vit,ja nje video! ka dal pak erresir por bukur eshte.

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=v18__zHOfpA]YouTube - sumer depo vlore 2008[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pershendetje sofra ime,kam ber njecik mungesa ketu por justifikohem..

per ata vlonjat dhe jo vlonjat qe nuk kan pat mundesin te shkojn te summer depo kte vit,ja nje video! ka dal pak erresir por bukur eshte.

YouTube - sumer depo vlore 2008

Hajde Paloma aty ...mungon vetem Besi...YOU MOVEEEEEEE LOL LOL LOL LOL LOL

o Ida po ti rrike andej nga ana ku shkoja shpesh te shkallet :D...

Ps une kisha te prenotuar Tavolinen afer Consolles ose diten te banaku nga ana e djathte e Consolles tek shkallet :D
 

Lolita25

So EmoTionaL
Pershendetje sofra..

O Hard llafazani leri radh edhe te tjereve te flasin,vetem zeri yt nigjohet ktej :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pershendetje sofra..

O Hard llafazani leri radh edhe te tjereve te flasin,vetem zeri yt nigjohet ktej :p
do rekuperoje kohen e humbur :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top