Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ca varferie ore?
pjatat plot i keni...tavolinen po ashtu...
ca doni me?
TableOfPlenty.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
yllushe ca i ke pergatitur therrimes ti??
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
na ha fruta deti ti mqs qenke sh i pasur336.jpggjithe pretendime ju ktu
na ngopu me karkaleca
creveti_137.jpg


squid_ink_pasta_cu_creveti_2_406.jpg


dhe nje gote vere te bardh....dhe te beft mir:)
white_wine_glas.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
embelsire, c'eshte kjo NA Ha moj....LOL

Urdhero te keqen urdhero thuhet, mos na nxirr bojen e keqe labeve:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
po se pe ca me tha?:(
qe ketu eshte varferi...e une ngela ter diten ne guzhine duke gatuar:(

urdhero si them asnjeriut:D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
po se pe ca me tha?:(
qe ketu eshte varferi...e une ngela ter diten ne guzhine duke gatuar:(

urdhero si them asnjeriut:D

Na moj..po pse ke pare ndonje burre lab te mos qahet ti???LOLLOL
te gjithe njelloj jane (pervec babit tim dhe babit tat:D)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
si per fillim
cordon-bleu-ck-1134074-l.jpg
poza1.jpg

te befte mire ylli dhe ty:)

RedWine-798687.jpg


[ps te vura vere te kuqe se ben mire per shendetin:)]CIN-CIN
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
pse moj babi jot nuk qahet?LOL se i imi po...sdo ishin labra nqs sdo qaheshin....dhe ne sdo ishim labe nqs sdo ishim agresive:p

ama smund te thuash qe si kam shkruar ne fund TE BEFTE MIRE:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Zemer, nuk do ishin LEBER (jo labra:p)...mire e ke...po babi im ka te drejte te qahet:D:D se mami e le pa buke fareLOLLOL

Ne jemi labe per koke te labes:D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
e ku e dini ju kush eshte zemra e papadopolitit?LOLLOLLOL

asnjeri kujtohet ketu per mua e une ngela duke ju sjell gjera te mira per te ngrene....

edhe kete ma the...je ti ajo kokeforta qe ben sikur nuk shikon :D


rrofsh rrofsh....hajde tani se do te bej nje xhiro andej tutje :D...te kalojme llogorane dhe te zbresim poshte ne Palas :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
LOLLOLLOL une bej sikur skuptoj? apo ju e ndoqet shpejt Papadopon sa erdhi?:(
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
LOLLOLLOL une bej sikur skuptoj? apo ju e ndoqet shpejt Papadopon sa erdhi?:(

po flas per ty une jo ate :D .... :ciaoo::ciaoo::ciaoo::ciaoo:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
o renea, na mo se te doli gropa nga kurriziLOLLOL

mire se na gjete derman:)
 

albstudent

FORCAT RENEA
ee gropa tani ska ku te shkoj me :)

mir se te gjeta .. Po ky shtatori qenka muaj per nje 15 ditesh tjeter plazhi mesa po shof me kte vap :) Ku do e bejm plazhin sot meqe ra llafi ee
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ah mjera une...qejfi ma ka andej nga Dhermiu, po s'i kam kushtet tani per tani!:D

Nese ke mundesi shko ne plazh dhe per mua:)
 

albstudent

FORCAT RENEA
ehhh u pa puna do te dergoj charterin un dhe zgjidhet ky muhabet :) esht nje vap ktu qe se ke iden un per nja 2 dit do iki prap me pushime se nuk rrihet kshu :)

Ti ske qen nia dit ne komo andej ee se me kan then esht bukur
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ehhh u pa puna do te dergoj charterin un dhe zgjidhet ky muhabet :) esht nje vap ktu qe se ke iden un per nja 2 dit do iki prap me pushime se nuk rrihet kshu :)

Ti ske qen nia dit ne komo andej ee se me kan then esht bukur

Como????

Ah, Comos dhe Lago Maggiore i kam luajtur fene qe nga marsi deri ne korrik:D
 

albstudent

FORCAT RENEA
epo cdo ne vlor pastaj aman ti je mir aty ke ber jgith kta muaj plazh e qejf megjithse ne shoqerin time do ishte disi ndryshe kjo periudhe pushimesh :) Po aty je studente apo e ke mbaruar shkollen
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
epo cdo ne vlor pastaj aman ti je mir aty ke ber jgith kta muaj plazh e qejf megjithse ne shoqerin time do ishte disi ndryshe kjo periudhe pushimesh :) Po aty je studente apo e ke mbaruar shkollen


Po s'ka si deti dhe ti:)

Une familjare me studime:D
 

albstudent

FORCAT RENEA
aaaa qenke familjare thash mos ishe sadopak tip aventurash :) dmth u prish plani jon per pushime eee :) kete vit ishe ne vlore apo ke shum pa ardhur
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
aaaa qenke familjare thash mos ishe sadopak tip aventurash :) dmth u prish plani jon per pushime eee :) kete vit ishe ne vlore apo ke shum pa ardhur

jo jo kam nja 3 vjet qe nuk vete...
kete vit e kisha ne plan per te shkuar ne fillim te gushtit por nuk u be gje:)
 

albstudent

FORCAT RENEA
ehe me kismet vitin tjeter mbase vjen e takohemi si dy miq te mir qe jemi :) kte vit kishte shum fluks sidomos maqedons shum fare .. Un ndejta gati nje muaj kte vit dhe do iki prap tani se ben vap :) po ky nikcu jot ca kuptimi ka se jam kurioz
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Alb pseudonimi im do te thote "therrime"

Suri, c'pate qe erdhe ketej, tu ballajdis sofra kosovareLOLLOL?!?!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top