Sondazh per zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi

Per cilen parti do te votoni(t) ne zgjedhjet parlamentare te Prillit?

 • Partia Socialiste

  Votat: 9 19.1%
 • Partia Demokratike

  Votat: 19 40.4%
 • Levizja Socialiste per Integrim

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Republikane

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Agrare

  Votat: 0 0.0%
 • Partia Social Demokrate

  Votat: 0 0.0%
 • Partia e Bashkimit per te Drejtat e Njeriut

  Votat: 1 2.1%
 • Parti tjeter

  Votat: 3 6.4%
 • Do bojkotoj zgjedhjet

  Votat: 15 31.9%

 • Totali i votuesve
  47
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale😯😯😯
Te jete e vertete thua?
💁‍♂️
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale😯😯😯
Te jete e vertete thua?
💁‍♂️
Ose ose, ato mund te jene bojkot ama bojkot qe voton per PS.😁
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale😯😯😯
Te jete e vertete thua?
💁‍♂️
dmth ta surprizojne :p
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale😯😯😯
Te jete e vertete thua?
💁‍♂️
Realitet shifrash i frikshëm i ftohtë ti mpi gjymtyrët lool
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Shiko aman ca ka thene dje🤣
“Me Edi Ramën, pa të cilin nuk ka asnjë shpresë që Shqipëria të ndryshojë”.


Nuk beson, ja, ja shikoje e degjoje
Shiko fotografinë 1779014
Po prandaj them shkencërisht robi ka nevojë për gjumë me u Kthjellu, ktit ka kaq kohë që jo prish orari 😂
Ky s'ka nevojë mo as per meme ti jep taze vet lool
Capture-1 (1).png
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Une te besoj, kam besim te verber te keqardhja jote, aq shume te besoj sa qe ndjej te njejten keqardhje si ty🤣
edhe ne keqardhje jemi bashke

lev po vazhdove kshu edhe "voten" ne "kutine" e votimit do e fusim bashke lool
 

Bledi_Shady

finoallafine
Sot rastisa me nje ekspert sondazhesh dhe e i them-

Ore ma interpreton pak kete sondazhin tone ne fv.
6 vota PS
15 vota PD
13 Bojkot
.........
-Fiks me tha, sondazh shume i vertete dhe i sakte, fiton PS, 19 me 15.

-O shoku i them, shihe mire se fiton PD.


-A me pyete mua?
Une dhe sondazhi themi qe fiton PS, sepse keta qe thone bojkot jane te gjitha vota per PS, thjeshte duan ti mbushin mendjen PD qe te rri e qete se i ka fitu zgjedhjet.


Me la pa fjale😯😯😯
Te jete e vertete thua?
💁‍♂️
Batonin apo Bollinon pyete? 🤣
 
Top