Sot mesova që....

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mos e hap naten :p se ja qon kujt se mendon 🤪
opo e cova diten , pa naten na falet lol
Me nisi njera nje mesazh per dike dhe une ne vend tia beja FRW personit qe duhej , ja bera nje boti tjeter
dhe mesazhi ishte pupupupu
E lexoi legenia dhe sberi e ze lol lol
nuk ishte me sharje jo , ishte dicka personale e personit qe ma nisi dhe qe duhej tia nisja dikujt tjeter sipas kerkeses se autores lol lol
dhe e forta eshte se personi qe ia nisa , sja thote fare nga kto frw ....e ka menduar se ate e kam shkruar une per veten hahahahah

po more vesh gje , ne hunde me shpofshin
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Shefi ekzekutiv i Tesla dhe Space X, miliarderi Elon Musk dhe partnerja e tij, këngëtarja Grimes kanë zgjedhur një emër krejt të veçantë për djalin e tyre të porsalindur.
Edhe pse ngjason më shumë me një ekuacion matematikor sesa me një emër të mirëfilltë, i biri i tyre do të quhet X Æ A-12.

E si i bie ta therrasin kete femije? lol
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Sot mesova qe bari per tu rritur ka nevoje per ujitje dhe diell😜
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Sot mësova (sot i thencin por cdo dite e me shume perforcohet) që egoizmi, dinakeria dhe injoranca na qenkerka menyra me e thjeshte per ta cilesuar veten i zgjuar
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ne fakt e kam mesuar me kohe Por me duket sikur e mesoj perdite. 🤣

“Pema e lirise duhet ushqyer here pas here me gjakun e patrioteve dhe tiraneve”

Jefferson
 
Top