Sot mesova që....

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se ase mbyllja ne karantin nuk e ndalon dot lekun🤦‍♀️🤦‍♀️Per dy dite 100euro shpenzime koti😡😡
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Brazili rrezikon të përballet me një krizë urie për shkak të pandemisë. Për këtë arsye autoritetet kanë ideuar një projeksion simbolik me fruta dhe perime mbi statujën e Jezu Krishtit në Rio de Zhaneiro, për të ndërgjegjësuar qytetarët të mos hedhin ushqimet.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ne Gjermani ekzistonte nje "terapi kthimi"
E quajtur me ndryshe nje terapi anti gay. Minoreneve te cilet kishin nje tendence drejt homoseksualizmit ,prinderit mund te merrnin iniciaitive ti induktonin kete lloj terapie.
Nr i depresionuarve nder te rinjte dhe te vetevrasjeve ishte i larte. Ekzistonte kjo gje qe nga 92.
Te enjten u be e jashteligjshme,nuk ishte as e denje te quhej terapi.
Skishte asgje shkencore ne te.
Prinderit nuk duhet te impunohen aq shume mbi jeten e minoreneve.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Termi EU nga greqishtja eshte nje kompozim fjalesh qe merr sensin e "Mire"
Pra mund te thuash "Sa Eu qenka forumi"
😋

P.s me mungon te lexoj @Element ketu
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sot mesova qe ka me teper budallallek to come.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Ne te shkuaren paskam hapur nje teme vetullash ktu ne forum.
E tmerrshme sa pishem do kem qen
😂😂😂😂.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Emrin me te gjate e paska semundja e mushkerive - Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis lol
 

sofia

Antarë i Respektuar
Nuk eshte vetem gjyshi im qe e di se cdo fjale qe thote e ka te vertete dhe nuk pranon kontestime, eshte edhe nje perfaqesues arsimor qe po mbronte tezen qe e ka peshtyre Turi pa qene specialist ne kete pune. Pra, mosha nuk do te thote qe ke gjithemone te drejte
 
Emrin me te gjate e paska semundja e mushkerive - Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis lol
Latinisht po, por ske degjuar kete gjermanisht.
Ne momentin qe fillon shqiptimin une nisem per plazh, bej nja tre ore not nderkohe qe fjala ska mbaruar ende 😁


Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz


PS- Dhe eshte nje fjale qe gjen perdorim te shpeshte sepse perdoret nga organet kontrolluese mbi ushqimet dhe nga doganat
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

jana80

Super Moderator
Sot u ula ne hije te nje geshtenje e erdhi nje plak....
2 ore histori lufte e me pas me tha:
-E di pse e du kete peme ?

-Boh...!

-Epo po mos te ishin keto geshtenja njerzit e ketij fshati do vdisnin urie ne kohen e luftes...

Pastaj plaku iku, ndersa une mbeta edha ca aty e po mendoja vendin tim i cili ishte njelloj si keto ne ato kohe lufte e sot..po sot ku jemi ...ku jemi sot?!
 
Top