Sot mesova që....

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Efekti Troxler.

Kur truri yt eshte ne gjendje monotonie dhe ti e sheh veten para pasqyres per sh kohe,truri do beje menyren qe refleksi i fytyres tende te shfaqet ndryshe. Zakonisht ne ndonje monster.

Pytje :
Po sikur ne te jemi ato nga brenda?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Efekti Troxler.

Kur truri yt eshte ne gjendje monotonie dhe ti e sheh veten para pasqyres per sh kohe,truri do beje menyren qe refleksi i fytyres tende te shfaqet ndryshe. Zakonisht ne ndonje monster.

Pytje :
Po sikur ne te jemi ato nga brenda?
une nuk e shoh

jam engjell

Bish kot ste them :p
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Perdit mesoj dicka
Por kam qef tma perserisin 😊
 

Mogli

🙄welcome home
Sot mesova qe u dashka te shkoj te jetoj te lagjja e mayades qe tja dredhi dhe skiç burrit me mu 😂😂
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Sot mësova që po do pilaf të bardh... Nuk ka rëndësi masa duhët ti rrish ke koka se nryshe të bohet llapa 🤣
 
Top