Sot mesova që....

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
intuita e kesaj siper nuk e genjeu as sot... :p
 

Rania

Antarë i Respektuar
Kur te gjithe thone 2+2=5 bejne 5
Por e keqja eshte se une nuk e pranoj dot!
Keshtu qe lindin debatet😏
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ec perpara ti....dmth ...ec me ata qe thone 2+2 bejne 4...kuptoveeeeè?
 

jana80

Super Moderator
Sot mesova qe paskim nje marke makine edhe ne ..20210125_153746.jpg
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Jemi kudo shpernda si milingonat neper bote .Po te mblidhemi sa mund te jemi ?? 🥰
 
Top