Sozitë...

Lolita25

So EmoTionaL
Shpesh here, ne jeten e perditshme, na ndodh te shohim persona te ngjashem me njerez qe ne njohim (ndoshta i kemi larg ndoshta afer) dhe jane shume te dashur per ne.

Ne kete teme dua te tregoni ne keni ndonje sozi a ndonje foto te tij,sepse shkencerisht eshte llogaritur qe cdo person ne bote ka tre sozi qe i ngjasojne si pika e ujit.


Ju ka ndodhur te shikoni nje person te ngjashem me nje qe ju njihni?
Po ju keni ndonje sozi?Cila esht ajo?
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
sozi,sozi jo..por esht 1 aktore italiane qe i ngjaj shum.....se di emrin vec kam ven re ngjashmerine qe kam me te....!
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
As un se kam gjet akomaaa....:(:(:(
 

baby-angel

Thpilt
Shpesh here, ne jeten e perditshme, na ndodh te shohim persona te ngjashem me njerez qe ne njohim (ndoshta i kemi larg ndoshta afer) dhe jane shume te dashur per ne.

Ne kete teme dua te tregoni ne keni ndonje sozi a ndonje foto te tij,sepse shkencerisht eshte llogaritur qe cdo person ne bote ka tre sozi qe i ngjasojne si pika e ujit.


Ju ka ndodhur te shikoni nje person te ngjashem me nje qe ju njihni?
Po ju keni ndonje sozi?Cila esht ajo?
Xhaxhin qe i ngjan babit :p
Cunat e xhajes...:D
Sozi time akoma jo po thone qe secili ne kte bote ka 7 sozi..:konfuz:
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
SAPO GJETA TE BIANKA SK...:D:puthdore:
 

Lauri

Anunnak
Shpesh here, ne jeten e perditshme, na ndodh te shohim persona te ngjashem me njerez qe ne njohim (ndoshta i kemi larg ndoshta afer) dhe jane shume te dashur per ne.

Ne kete teme dua te tregoni ne keni ndonje sozi a ndonje foto te tij,sepse shkencerisht eshte llogaritur qe cdo person ne bote ka tre sozi qe i ngjasojne si pika e ujit.


Ju ka ndodhur te shikoni nje person te ngjashem me nje qe ju njihni?
Po ju keni ndonje sozi?Cila esht ajo?
Eshte teme vetem per femrat??
Une nuk kam pare asnje si une.Jam i vetem ne bote.:syze:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Shpesh here, ne jeten e perditshme, na ndodh te shohim persona te ngjashem me njerez qe ne njohim (ndoshta i kemi larg ndoshta afer) dhe jane shume te dashur per ne.

Ne kete teme dua te tregoni ne keni ndonje sozi a ndonje foto te tij,sepse shkencerisht eshte llogaritur qe cdo person ne bote ka tre sozi qe i ngjasojne si pika e ujit.


Ju ka ndodhur te shikoni nje person te ngjashem me nje qe ju njihni?
Po ju keni ndonje sozi?Cila esht ajo?
3? ku e ke lexuar kete? se une se dija :D

deri tani skam pare njeri te me ngjaj:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ketu ku banoj une me kane thene qe eshte nje cun qe me ngjan shume dhe me betohen per kete
 

Lolita25

So EmoTionaL
Last edited by a moderator:

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
un kom pa ne nje video nje vajz t'vogel qe m'ngjan 100% mu kur kom qen e vogel (edhe frizura e flokeve), n'fakt desh mka ra pika..kur ja kom tregu mamit desh u tranu lol...kjo osht video, ajo vajza e par (00:00/4:34)...veq mu kto gjona nuk m'plq, po menoj me ekzistu edhe dikush tjeter sikur un, brrrrr, Zoti na rujt..

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=jeb-Z1LTTRA]YouTube - Mahmut Ferati NETثT PA BABAIN by F. Muja[/ame]
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Une kam Panuçin ,ate futbollistin italian.Ma kan thene nja 20 veta me rastin e kampionatit evropian.
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Une kam Panuçin ,ate futbollistin italian.Ma kan thene nja 20 veta me rastin e kampionatit evropian.

panucci_01.jpg


tani na ver 1foto tenden :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Sna the se cila esht sozia e Biancas ;)
Jo nuk esht vetem per femrat,por emri sozi esht ne gjinin femerore :)E kam lexuar tek nje reviste.Ishte nje artikull mbi sozite :)
moj pse me ke cituar 2 x mua:p:p:p

gjithsesi me duket cik e cudicme te jen 3 veta nje soj duke mare parasyshe se sa e madhe eshte bota e sa raca jan e karakteret e tiparet e ndryshme te cdo populli
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Mua me kane ngaterruar shpesh dhe minimalisht ne 5-6 raste me kane nxjerre nga Laçi, Shkodra, Tirana etj etj.

Une personalisht ende se kam pare sozine time. Disa te njohurve te mi ua kam pare sozite, madje me njerin kam pire kafe :po:
 
Edhe une kam degjuar per kete qe cdo jeri ka sozi te vetin dhe kete e kam vertetuar kur kam pa nje person pothujase komplet te njejte me mamane time ne nje dasem - gjithcka kishte ajo grua si mamaja ime syte, floket, formen e fytyres.......Shyqyr qe mamaja ime nuk ishte ate dite ne dasem se sigurisht do i ngatroja :D Une per vete nuk kam gjete ende sozine time :(...Shpresoj ta njof ndojhere :D..do jete kenaqesia ime LOL
 

sensuu

sweet
isha njehere me mamin,edhe nje goc ja beri:
uaaaaaaaaa si qenka ,kopje e asaj,me verte qe i ngjaka shume!
 

Analistja

Anëtar i ri
Kurse mua me kane then qe ngjaj shume me Jonida Maliqin. Boo se di sa eshte e vertete
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Uaaa se mu kujtua tani...Ne 2006 kur isha ne Tr ne rruge u kthyen disa dhe filluan te thonin Greta Koçi,Greta Koçi...Une mbeta se nuk e dija kush ishte kjo.Kur shkoj ne shtepi me therret vellai hajde hajde shikoje veten si ke dale ne televizor... Aty pashe se kush ishte Greta,por nuk mu duk qe i ngjaja shume...Mbase se kishim thuajse te njejtin model flokesh...

Sdq jam shume kureshtare te di se ku i kam ato 3 sozite e mia...:D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
kur kisha floket e gjata njehere e nje kohe .... kur veja ne shqiperi , me ngaterronin me sabianin :D :p ..... tashti jam me unik se kurre :D
 

JoJo

.....
Nje nga sozite kam mundur ta njoh, per te vetmin fakt se nje dite me ngaterroi dhe mami me te !!!
Jam ne kerkim te dy sozive te tjera....HELP !!
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
ngjaj shume me futbollistin e anglis OWEN, por vetem qe jam me i gjat se ai
 

bella

Anëtar i Nderuar
Shpesh here, ne jeten e perditshme, na ndodh te shohim persona te ngjashem me njerez qe ne njohim (ndoshta i kemi larg ndoshta afer) dhe jane shume te dashur per ne.

Ne kete teme dua te tregoni ne keni ndonje sozi a ndonje foto te tij,sepse shkencerisht eshte llogaritur qe cdo person ne bote ka tre sozi qe i ngjasojne si pika e ujit.


Ju ka ndodhur te shikoni nje person te ngjashem me nje qe ju njihni?
Po ju keni ndonje sozi?Cila esht ajo?

Une jam unike ne llojin e saj :p

Nje here burri me ka thene se i kishte ardhur nje kliente ne pune dhe ai kishte mbetur si i shastisur sepse me ngjante shume mua :D
Hemmmmmmm tani qe e mendoj une, prandaj nje muaj zgjati puna me ate klienten LOL.....E mire zere se me ka tradhtuar mua me MUA hahahaha LOL
 
Top