SPAK heton videon e kokainës/ Thirren për sqarime kryebashkiaku i Bulqizës dhe gazetari Artan Hoxha

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Capture-25.jpg
Ditën e sotme në prokurorinë e Tiranë kanë shkuar për të dhënë deklaratën e tyre në lidhje me videon e publikuar ditën e djeshme nga gazetari Artan Hoxha ku shikohet kryetari i bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, duke pirë kokainë.

Nga prokuroria gazetarja Anila Hoxha ka dhënë detajet.


Top ChannelAktualitet »
 
Top