Speca te pjekur me djathe kackavall.

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ne zgare behen mire por edhe ne furre sdalin keq.
Merreni specin, hapeni nga bishti e pastroheni. Futini nje cope djathe kackavall brenda e futeni ne furre derisa specit ti piqet lekura dhe djathi te shkrij. 🤪
Ishalla sme ngjisin si domatet me veze 😂 recept I @N0 ky 🤣🤣🤣
 

Marla

Let God & Let Go
Opsion tjeter

Pastroni specat nga farat dhe lajini.

Ne nje ene marrim pak gjize veze kripe piper te zi sipas deshires dhe i perziejme. Mbushim specat me perberjen dhe i fusim i pjekim ne furre duke ju hedhur pak vaj ulliri.

Kjo pjate shoqerohet me nje gote uje lajthiza :p

Ju befte mire!
 
Ne zgare behen mire por edhe ne furre sdalin keq.
Merreni specin, hapeni nga bishti e pastroheni. Futini nje cope djathe kackavall brenda e futeni ne furre derisa specit ti piqet lekura dhe djathi te shkrij. 🤪
Shto nje vend dhe per mu 😍 un vdes per speca
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Nje tjeter menyre x specat ( e kuq) pasi ti pastroni nga brenda ,ne nje tas hidhni djathra te ndryshem ( mix) te grire ,bacon te prere ne copeza te vogela,piper te zi ( pak) dhe pak qumesht( panna) .Perzihini mire dhe mbushini specat . Vendosini ne nje tepsi me leter pjekjeje ,dhe hidhuni pak vaj ulliri siper derisa specat te piqen. 🙂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ne zgare behen mire por edhe ne furre sdalin keq.
Merreni specin, hapeni nga bishti e pastroheni. Futini nje cope djathe kackavall brenda e futeni ne furre derisa specit ti piqet lekura dhe djathi te shkrij. 🤪
ti duhet te shkosh me noj emision televiziv guzhine. :p
Ke humbur kot,
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne zgare behen mire por edhe ne furre sdalin keq.
Merreni specin, hapeni nga bishti e pastroheni. Futini nje cope djathe kackavall brenda e futeni ne furre derisa specit ti piqet lekura dhe djathi te shkrij. 🤪
Bash ka me i ba nje dite🤔
 
Top