• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Spektakolare / Nëndetësja amerikane çan akullin dhe del në sipërfaqe

Arfenilla

Themelues i Forumit
Marina amerikane ka publikuar një video gjate momentit spektakolar kur nëndetësja "USS Hartford" del nga poshtë akullit në rrethin Arktik.

Ajo çau shtresën e fortë të akullit më 10 mars gjatë një ekspedite.

Marina thotë se, nëndetësja eksploroi për pesë javë kapacitetet operacionale në këtë rajon. /albeu
 

ricky_ch

******
Titulli: Spektakolare / Nëndetësja amerikane çan akullin dhe del në sipërfaqe

Haha, nëse trashësia është ajo që ka mbetë lartë tek kulmi,
është qesharake për tu quajtur spektakolare.
Në fakt, siç shihet trashësia nuk mund të jetë më shumë se 50 cm.

Megjithatë, gjithëçka paska qenë e përgaditur, se përndryshe as
inçizimet s'do të ekzistonin!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Spektakolare / Nëndetësja amerikane çan akullin dhe del në sipërfaqe

Duhet te jete e magjishme bota nenujore dhe udhtimet ne te :)
 
Top