Spital apo stalle?

Hope

◕‿◕
Mua ne gjithe kete amulli qe ka plasur , e vetmja gje qe me shqeteson eshte ...a do kete staf mjeksor?
Duke marre te mireqene faktin se nje pjese e mire jane larguar...
Po ajo eshte probleme e madhe, por ma ha mendja qe nqs konditat e punes permisohen, nqs qeveria re rrit rrogat (you dream:p!) do terheqin dhe personel mjeksor.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po ajo eshte probleme e madhe, por ma ha mendja qe nqs konditat e punes permisohen, nqs qeveria re rrit rrogat (you dream:p!) do terheqin dhe personel mjeksor.
nga ajo qe kam lexuar e degjuar , di qe fillimisht do jete staf turk bashke me ate shqiptare (dhurate e kjo)
urojme te jete ashtu ,sepse do uli ndjeshem ngarkesen ne QSUT apo Traume (Tirane)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kjo puna e spitalit eshte se disave u rreh tek turku (erdogani) e disave tek Rama.(keta te pd-s)
Pa per spital s'po i bie mendja askujt a eahte i bukur apo i shemtuar. ??
 

Delirium

No description ...
?

Si stalle duket , ngjit me serat e domateve ?
Po nese i sjellin pajisjet moderne sna prish dhe aq pune bukuria e jashtme ?
Presim , te shohim cdo ndodhi me tutje ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Unë një gjë nuk kuptoj se përmenden Xhamia etj turku na pushtoi etj WTF
Sa banka sa biznese të fuqishme ka turku këtu në krahasim me grekun? Meqë po na pushtojnë ekonomikisht.
Mendoj interesi më i madh i turkut në Shqipëri (sidomos në periudhën Erdogan) ka qenë një aleancë me sa më shumë shtete për rehabilitimin e figures se qeverisë turke në sytë e perëndimit.

E di që "ekonomistët" ketu do ja nisin me jo ALBtelecom jo korum jo këtë jo ate por janë të paperfillshme në krahasim me ato greke dhe Italiane....

Kshu që siç u tha më lart kto janë poça me rrigon që ne i kemi specialitet këto 30 vite.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Sa qilosa keni qellu mer jahu!

I premtuam kto?

Po dhe pasi i realizuam si #punembaruar qe jemi ne socialistet radhen e ka spitali Rajonal i Fierit!
Bah sa mosbesues jeni.??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sa qilosa keni qellu mer jahu!

I premtuam kto?

Po dhe pasi i realizuam si #punembaruar qe jemi ne socialistet radhen e ka spitali Rajonal i Fierit!
Bah sa mosbesues jeni.??
peza ishte duararte po se vlersuan te ziun lool
 

Xman

Antar Aktiv
Pse kur behet nje dhurate pa pritur dicka ne kembim?
dhe spo flasim per dhurata midis familjaresh apo miqsh

Turku pas shekujsh nen pushtim se beri dot pjese te sajen kete cope toke
Ath kali i trojes ne kete rast , investo , puneso , sundo me pushtetin e lekut!

Po harrova qe jemi vellezer dhe motra me turqit dhe jemi brenda familjes.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po harrova qe jemi vellezer dhe motra me turqit dhe jemi brenda familjes.
motra e vellezer mund te jemi me tere boten , por lexoje edhe njehere ate qe kam thene
 

Xman

Antar Aktiv
motra e vellezer mund te jemi me tere boten , por lexoje edhe njehere ate qe kam thene

Eshte pergjigja e paragrafit te par.
Po, dicka do marri turku per spitalin mos mendo se eshte dhurat falas.
Keshtu pra nuk ka vend shprehja qe the se kur behet 1 dhurat duhet dicka ne kembim.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Eshte pergjigja e paragrafit te par.
Po, dicka do marri turku per spitalin mos mendo se eshte dhurat falas.
Keshtu pra nuk ka vend shprehja qe the se kur behet 1 dhurat duhet dicka ne kembim.
Sundimin e ekonomise pra
ci plasi per me shume
 
Eshte pergjigja e paragrafit te par.
Po, dicka do marri turku per spitalin mos mendo se eshte dhurat falas.
Keshtu pra nuk ka vend shprehja qe the se kur behet 1 dhurat duhet dicka ne kembim.
Ca mendon ti se kerkon turku nga ne?

Ose me sakte ca kemi ne dicka interesante qe turqit se kane?
 

Xman

Antar Aktiv
Ca mendon ti se kerkon turku nga ne?

Ose me sakte ca kemi ne dicka interesante qe turqit se kane?

1.Ujerat e detit jon.
Turku nuk do ti marri greqia.
2.Ndikim ekonomik,fetar jo vetem ne shqipri po ne gjith ballkanin
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
1.Ujerat e detit jon.
Turku nuk do ti marri greqia.
2.Ndikim ekonomik,fetar jo vetem ne shqipri po ne gjith ballkanin
ah me fal ndikim eshte me e bute se sundimi

bath bath po i kokerr i themi ne na anet tona :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
ja ti bej nje oferte CEO -se dhe tia parashtroj kerkesen tende
sa ton turq do?
 
Top