Spital apo stalle?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mos shko deri te ceoo merremi vesht bashke. Apo nuk merren vesh shqiptaret me njeri tjetrin?
dy zyra me andej e kam , eshte rob i ngjushem dhe shume openminded per shitje e blerje , sidomos per publicitet
 

Katil

Antarë i Respektuar
ne fakt se ka bere as PS , e ka bere qeveria Turku , pra eshte nje donacion
por ne edhe ne dhurata nuk dime te themi faleminderit , por kte gjeti te na bente

shqiptare hesapi
Po prit mi goc se sta jep njeri dhuratën pa interes po prit
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po prit mi goc se sta jep njeri dhuratën pa interes po prit
Po e kam thene ore me poshte , apo as ti sdi me lexu :p
cte te marri ty pervecse te arrij ate qe ai mreti do...
 

Katil

Antarë i Respektuar
Po e kam thene ore me poshte , apo as ti sdi me lexu :p
cte te marri ty pervecse te arrij ate qe ai mreti do...

Po i lexoja por ishin me ooshtë
Do m marri mua se un jam gylenist:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po i lexoja por ishin me ooshtë
Do m marri mua se un jam gylenist:p
ah ktu e ke prek ne tela
gylenistet i vuri ne rresht per nje lool
dhe kush eshte ndryshimi midis gylenit dhe erdoganit? noon!
thjesht ambicie politike
 

Katil

Antarë i Respektuar
ah ktu e ke prek ne tela
gylenistet i vuri ne rresht per nje lool
dhe kush eshte ndryshimi midis gylenit dhe erdoganit? noon!
thjesht ambicie politike
Gyleni s'është diktator,gylenizmi nuk synon diktaturë

Po ti kur do na shfaqesh me ambicje politike ti?Se marla nna u shfaq te pëdëja?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Gyleni s'është diktator,gylenizmi nuk synon diktaturë

Po ti kur do na shfaqesh me ambicje politike ti?Se marla nna u shfaq te pëdëja?
ca thua mo aman
Gyleni ishte me keq se erdogani
jo jo une pelqej te jem pa ambicje te tilla , ofertat i kam shkelur me kembe lool
 
1.Ujerat e detit jon.
Turku nuk do ti marri greqia.
2.Ndikim ekonomik,fetar jo vetem ne shqipri po ne gjith ballkanin

edhe ti mendon se do lejoje NATO te perdori Turqia ujerat e detit jon?!

Ndikim fetar - eshte fakt qe ne shqiperi shumica e popullsise eshte myslimane.
Ndikim ekonomik - kompanite turke jane gia prezent ne shqiperi pra ska nevoje te perdore mekanizma donacioni per te perfituar sic thua ti.

Pse duket e habitshme qe qeveri te fuqishme ndihmojne qeveri te brishta per shkak te diplomacice dhe mardhenieve te mira bilaterale?
 

Xman

Antar Aktiv
edhe ti mendon se do lejoje NATO te perdori Turqia ujerat e detit jon?!

Ndikim fetar - eshte fakt qe ne shqiperi shumica e popullsise eshte myslimane.
Ndikim ekonomik - kompanite turke jane gia prezent ne shqiperi pra ska nevoje te perdore mekanizma donacioni per te perfituar sic thua ti.

Pse duket e habitshme qe qeveri te fuqishme ndihmojne qeveri te brishta per shkak te diplomacice dhe mardhenieve te mira bilaterale?

Po ta shtroj me thjesht çeshtjen.
Pse 1 i pasur punson 1 njeri si shofer,puntor,pastrus?
Per te ber pune qe si ben dot vet.
Nato s'mund te bllokoj turqin te dali ne ujrat shqiptare po mori ok e shqipris. Turku ben pjes ne nato vete. Do dali kundra vetes?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Duhet gjetur ndonje qe do me pastru lekun dhe te investoj qe te duket edhe bukur estetikisht dhe te jete ne konformim me kerkesat e Shqiptarit mesatar plot porv :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
he kishe ndonje hall ti se 1 ore e kemi pritjen me popullin :p
Mu m'thu ti mi? Ejjj jom shoferi un mi, edhe boj ene sekretarin part time lool apo harrove s'ke faj u trashe me gjith kto pritje përcjellje ??
 

Baboon

FALEMINDERIT!
OK ik icik laj makinen se qe kur ke ardh ti shofer u qelb dynjaja :p lool
Tobe tobe, ca paske ti kshu sot mi lool
Mire mire po ma kalo cik zarfin se e premte sot a kupto, duhet me bo edhe nji lavazh te mrenshem ??
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
edhe ti mendon se do lejoje NATO te perdori Turqia ujerat e detit jon?!

Ndikim fetar - eshte fakt qe ne shqiperi shumica e popullsise eshte myslimane.
Ndikim ekonomik - kompanite turke jane gia prezent ne shqiperi pra ska nevoje te perdore mekanizma donacioni per te perfituar sic thua ti.

Pse duket e habitshme qe qeveri te fuqishme ndihmojne qeveri te brishta per shkak te diplomacice dhe mardhenieve te mira bilaterale?
No comment e thene nga ty!
??
 
No comment e thene nga ty!
??
ok ma argumento ku jam gabim

1. Sa perqind e popullsise shqiptare eshte muslimane?

2. Ne Shqiperi operojne afersisht 400 kompani turke . Eshte FAKT jo spekullim.

3. E di ti sa shtete donatore dhe sa miliarda euro i jepen qeverise shqiptare ne vit?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Vend pa zot Shqiperia, ku le te fusi hundet Turqia e kushdo tjeter qe i teket dhe si ti teket.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kaloje faturen ne emer te PDse :D
Po qe nuk e ke keq ti se kto para fushate e leshojn doren jo si kto komunistet ton lool bile bile jom qe jom (madje madje dmth se u shpreha gabim lool) po i fus ene ato faturat e karburantit ti kena per fundjave. Ja ika i her ke zyra @upgrade ??
 
Po qe nuk e ke keq ti se kto para fushate e leshojn doren jo si kto komunistet ton lool bile bile jom qe jom (madje madje dmth se u shpreha gabim lool) po i fus ene ato faturat e karburantit ti kena per fundjave. Ja ika i her ke zyra @upgrade ??
Hajd se mua do me gjesh ne zyre, darius e kemi operativ ne terren :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
ok ma argumento ku jam gabim

1. Sa perqind e popullsise shqiptare eshte muslimane?

2. Ne Shqiperi operojne afersisht 400 kompani turke . Eshte FAKT jo spekullim.

3. E di ti sa shtete donatore dhe sa miliarda euro i jepen qeverise shqiptare ne vit?
Po edhe 1000 kompani te jene. Greku ka ndoshta me pak ama thithin sa për 10 fish të atyre turke. Qe nga bankat, karburantet, energjia, monopole si duhani etj.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po mire mo kush foli per grekun pervec teje dmth lool

apo do mhb? :p
lol nuk ishte replikë përkundrazi, por për kundër pesh të shum komenteve që jo po turqizohemi etj.
Pse ktu e gjeta unë muhabetin ?
Next time when I agree with you for something I'll keep it simple.

I'll press like ?
 
Top