• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Studentët kërkojnë nesër seancë të jashtëzakonshme; Rama: Ku do e lëmë?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Studentët kërkojnë nesër seancë të jashtëzakonshme; Rama: Ku do e lëmë?

rafi-7.jpg


Studentët vijojnë protestën e tyre para Kryeministrisë. Asgjë nuk i ka ndalur të rinjtë që të kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave të tyre.

Ata kanë bërë apel për thirrjen e një seance të jashtëzakonshme të Kuvendit të Shqipërisë dhe i kanë lënë afat kryeministrit Rama deri në orën 16.00 për të kthyer një përgjigje në lidhje me këtë çështje.

“Thërrisni deputetët. Të flitet aty për ne. Jemi të vendosur, nuk na përçan dot. Nëse deri në orën 16 nuk thërrisni parlamentin, në shesh nuk do janë vetëm studentët. Do bëjmë protestë kombëtare”, pohuan njëzëri protestuesit.

Ndërkohë, Rama i ka adresuar sot mesazhin e radhës studenteve protestues, ku u kërkon sërish takim.

Rama i pyet në Instastory: “Ku do e lëmë pra?”

rama11.jpgb;gazeta-shqip
 
Top